Moje dziecko nie Chce się bawić.

Uczymy poprzez zabawę - pożyteczne i mądre zabawy dla najmłodszych. Maluch w grupie. Zabawy na świeżym powietrzu. Jak zadbać, aby zabawa była bezpieczna?
happymama
Świeżynka

Moje dziecko nie Chce się bawić.

Post autor: happymama » 25 wrz 2014, o 09:19

Witam

Mam 2 letnie dziecko, dziewczynke Maje, mam problem. Maja od jakiegoś czasu większość przesypia a po obudzeniu nie ma ochoty na jakiekolwiek zabawy. Czym to moze byc spowodowane? :wstydnis:

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Re: Moje dziecko nie Chce się bawić.

Post autor: Matka_Wariatka » 13 cze 2018, o 12:09

Moja Kasia też tak miała, koleżanka poleciła zeby spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, że może za mało tlenu i dla tego jest śpiąca. Kupiłam jej rowerek i chodziłyśmy do parku. Trochę to pomogło.

albena
Świeżynka

Post autor: albena » 14 lip 2018, o 17:32

Moja córeczka lubiła przytulanki, musiała do snu mieć jakiegoś misia czy szmacianą lalkę. Nie broniła się przed zabawkami, grzechotki, klocki, grające książeczki zawsze były w jej otoczeniu. W tej chwili gdy ma już 4 latka bawi się w kochającą mamusię; lalki, wózki, łóżeczka, kołyski, a od wczoraj przybył jej taki domek, to ulubione zabawki. Tym domkiem jest zachwycona, układa w nim mebelki, sprząta, uczy się porządku i dbałości. Moja mała szybko się zabawkami nie nudzi więc zbyt dużo ich nie ma.

Rufroth
Świeżynka

Post autor: Rufroth » 4 wrz 2018, o 10:34

Zszokował mnie temat, pozytywnie oczywiście :P

mamania
Świeżynka

Post autor: mamania » 27 wrz 2018, o 20:45

To bardzo dziwne, zastanawiałaś się, żeby zaprosić więcej dzieci do zabawy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy małego dziecka”