Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

Uczymy poprzez zabawę - pożyteczne i mądre zabawy dla najmłodszych. Maluch w grupie. Zabawy na świeżym powietrzu. Jak zadbać, aby zabawa była bezpieczna?
bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Re: Gdzie wybrać się z dzieckiem na wakacje?

Post autor: bratkows_ka » 11 paź 2018, o 10:07

Fajnym miejscem jest ośrodek wypoczynkowy nad morzem w Łazach :) Bliziutko do plaży, więc nie trzeba się męczyć z noszeniem zabawek i wszystkich tobołków potrzebnych dla naszych maluchów. Dodatkowo zapewniają wiele atrakcji, jest basen, tereny zielone-rekreacyjne.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 19 paź 2018, o 13:46

Najlepszym rozwiązaniem będzie przede wszystkim jakieś ładne miejsce, gdzie można cieszyć się czystym powietrzem. Ja polecam Jurę Krakowsko-Częstochowską i Zajazd Jurajski w Podlesicach. Jak ktoś nie był to warto się wybrać - na pewno się nie zawiedziecie!

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 7 lis 2018, o 13:03

Kraków - piękne miasto w którym jest masa atrakcji dla dziecka, a poza miastem też jest co robić.

olga83
Forumowiczka

Post autor: olga83 » 8 lis 2018, o 13:43

Miejsca bardzo fajne. W ogóle uważam, że warto podróżować. I po Polsce, i za granicą. Trzeba się tylko odpowiednio przygotować. Można wykupić na przykład pakiet Bezpieczny Bagaż]. Ma coś takiego w ofercie mySafety. W razie zagubienia bagażu pomagają w formalnościach na lotniku, na dworcu. Dodatkowo bagaż w ramach pakiety zostaje oznaczony zawieszką z m.in. informacją o nagrodzie czy procedurze zwrotu. Przy takim zabezpieczeniu można podróżować ze spokojną głową.

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 14 lis 2018, o 16:01

Podaliście tyle propozycji, że na pewno wybiorę jakąś miejscowość :) Bardzo dziękuję! Zastanawiam się tylko, gdzie najlepiej poszukać noclegu?

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 27 lis 2018, o 14:38

Ja uważam, że najlepiej wyjeżdżać nad polskie morze. Przecież Polska ma tyle do zaoferowania :) A z dzieckiem zawsze lepiej zostać w Polsce, ta sama flora bakteryjna, ciągły dostęp do lekarzy.

ewelina92
Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 2 gru 2018, o 21:21

Najlepiej będzie jeśli udasz się w Góry. Możesz zatrzymać się w Kościelisku.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 7 gru 2018, o 17:37

Ja w przyszłym roku na wakacje wybieram się do pensjonatu http://willamajerczyk.com/ w Bukowinie Tatrzańskiej, czytałam opinie o tym obiekcie i ludzie chwalą jedzenie i bliskość szlaków turystycznych. A że do Zakopanego też blisko i widoki z pokojów mają takie piękne to długo się nie zastanawiałam.

Zulla
Świeżynka

Post autor: Zulla » 13 gru 2018, o 12:43

Ja byłam kilka razy nad morzem i ciężko w pogodę trafić to fakt ale warto. Czasami tez jeździmy w góry do Zakopanego, tutaj https://zakopaneapartamenty.net zamawiamy noclegi jakie nam pasują.

kacperka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: kacperka » 27 sty 2019, o 11:44

My bardzo lubimy mazury - cisza i spokój, jest co robić z dziećmi. Ale jeździmy zwykle na 3-4 dni tylko :) Wtedy nie pakujemy niewiadomo czego do walizek, tylko bierzemy taką torbę podróżną niewielkich rozmiarów. Coś takiego jak, jak mają w sklepie Pariso . W zupełności wystarcza :) Zobaczcie ich stronę www: pariso.pl :) Może też wam się coś spodoba :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zabawy małego dziecka”