Teściowa sprawia że moje dziecko płacze

Podnoszenie główki, obracanie się na boki, chwytanie, siadanie, raczkowanie, wstawanie, pierwsze kroki, gaworzenie, pierwsze słowa - tego wszystkiego uczy się niemowlaczek. Dowiedz się co, kiedy i jak powinien robić?
Lamia
Świeżynka

Teściowa sprawia że moje dziecko płacze

Post autor: Lamia » 6 mar 2015, o 15:56

Mój synek ma 8 miesięcy i gdyby tylko mógł cały czas by siedział u mnie na rękach. Staram się go odzwyczaić od tego, ale niestety każda próba kończy się wielkim płaczem. Żadne zabawy nie skutkują i efekt jest jeden: wszystkich boli głowa od poziomu decybeli, jaki dziecko osiąga, ale po pewnym czasie synek milknie. Jednak gdy tylko przyjeżdża moja teściowa zaczyna się prawdziwa katorga, bo ona nie jest konsekwentna i postanawia nosić wnuka na rękach. Nic do niej nie dociera. Poradźcie coś żeby do niej dotarło że robi źle. :bzly:

celina1984
Młodsza Forumowiczka

Re: Teściowa sprawia że moje dziecko płacze

Post autor: celina1984 » 5 cze 2015, o 16:30

Zalecam poważną rozmowę na ten temat z teściową może to pomoże, i chciałam się poradzić bo mam poważny problem z 1,5 miesięcznym synkiem boje się ze może cierpieć na zespól ushera bo w domu rodzimym miął go mój ojciec coś w stylu jak w tym artykule http://www.zdrowyportal.pl/304/zespol-ushera/( i czasem mam wrażenie jakby był nieobecny przy mnie... co mam robić?poradzcie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwój niemowlęcia”