Po cesarskim cięciu - czy wyszło jest w porządku?!

Dużo wzruszeń, dużo radości, ale przede wszystkim dużo strachu... Jak radzić sobie z tym trudnym początkiem? Jak nauczyć się rozumieć potrzeby maleństwa? Dolegliwości połogowe czyli obolała mama. Baby blues i depresja poporodowa.
Księżniczka69
Świeżynka

Po cesarskim cięciu - czy wyszło jest w porządku?!

Post autor: Księżniczka69 » 10 paź 2014, o 00:32

Witam :)

Cztery dni temu miałam przeprowadzony zabieg (cesarskie cięcie), lekarze każą mi chodzić, ruszać się jak najwięcej ale ja nie mogę, cho**rnie mnie to boli, po nocach nie śpię tak mnie boli, na razy mam takie silnie skurcze brzucha że zaciska pięści i łzy same lecą, a nie mogę dostać środków przeciw bólowych bo karmie piersią wiec sami rozumiecie :/
Gdy próbuje sama wstać by się umyć czy coś to ból nie pozwala mi na to, i przy takiej próbie zaczyna mi ciec jakaś ciecz z przeprowadzonego cięcia (Krew, ropa, wody nie wiem co to, jest gęste ciemne i się lepiej) :/
Lekarze mówią że przesadzam i że to normalne, nie mam doświadczenia bo jestem dopiero mamą od kilku dni i to mój pierwszy raz, i nie wiem czy to normalne ale czytałam o tym i to nie jest normalne z tych informacji które znalazłam w sieci :/

Co mam robić, pomimo bólu i tej cieczy z rana próbować chodzi czy jeszcze odpoczywać??
Co radzice, miał ktoś podobną sytuację??
Proszę o waszą pomoc i opinie bo lekarzą zbytnio nie ufam :/

asiolcza
Forumowiczka

Re: Po cesarskim cięciu - czy wyszło jest w porządku?!

Post autor: asiolcza » 8 lis 2014, o 10:56

Ja miałam cesarkę i fakt szwy trochę bolały, ale jakiś wycieków czy ostrego bólu nie miałam. Znajoma też nie. Tak więc może skontaktuj się z innym lekarzem ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpośrednio po porodzie”