Co potrzebne po porodzie

Dużo wzruszeń, dużo radości, ale przede wszystkim dużo strachu... Jak radzić sobie z tym trudnym początkiem? Jak nauczyć się rozumieć potrzeby maleństwa? Dolegliwości połogowe czyli obolała mama. Baby blues i depresja poporodowa.
MissKriss
Młodsza Forumowiczka
Posty: 17
Rejestracja: 26 maja 2021, o 11:10

Co potrzebne po porodzie

Post autor: MissKriss » 26 maja 2021, o 12:56

Kochane Mamy,
Mam nadzieję, że wszyscy się czujecie dobrze🙂

Wiem, jak zawsze trudno wybierać rzeczy dla swojego dziecka🤯. Cały czas szukamy najwyższego poziomu jakości, komfortu i wygody dla naszych słodziaków - aby mieli najlepsze!
Tak samo było u mnie z naczynkami dla jedzenia i karmienia. Na pierwsze mały okazał się uczulony, drugie się biło, trzecie cały czas się przewracało😞
Ale później odnalazłam szereg produktów, do których tak się zakochałam, że zdecydowałam zacząć oferować je innym rodzicom❤️. Tak, aby każdy mógł poczuć przyjemność płynącą z komfortu swojego dziecka.
Przedstawiam zestawy naczyń silikonowych na przyssawkach, śliniaki i butelki niekapki. Są zrobione z materiałów najlepszej jakości, przyjemnych wizualnie i na dotyk, bardzo wygodnych i komfortowych.
Jednym słowem - polecam✊

Proszę zapoznać się z ofertą😋
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/4XEoc/

Eliza30
Świeżynka
Posty: 3
Rejestracja: 5 lip 2021, o 13:27

Re: Co potrzebne po porodzie

Post autor: Eliza30 » 5 lip 2021, o 13:31

Przy pierwszym dziecku szykowanie wyprawki to trochę wyzwanie a przy kolejnym już idzie dużo łatwiej. Wiadomo co się przyda, a co jest zbędne. Część rzeczy zamówiłam przez internet w sklepie Mati https://sklepmati.pl/29-butelki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpośrednio po porodzie”