Przeprowadzka za miasta z powodu dziecka

Dużo wzruszeń, dużo radości, ale przede wszystkim dużo strachu... Jak radzić sobie z tym trudnym początkiem? Jak nauczyć się rozumieć potrzeby maleństwa? Dolegliwości połogowe czyli obolała mama. Baby blues i depresja poporodowa.
Andriix
Świeżynka

Przeprowadzka za miasta z powodu dziecka

Post autor: Andriix » 13 gru 2018, o 09:24

Hej wszystkie mamy!

Moja żona niedługo będzie rodzić naszego dzidziusia.. Ja od pewnego czasu myślę o tym, żeby wynieść się z tego powodu trochę za miasto.. Jesteśmy z Krakowa, a każda z was pewni wie, jakie to brudne i niezdrowie miasto. Tyle się teraz mówi o tym smogu i całej reszcie. Nie chciałbym wychowywać swoich dzieci w takich warunkach, zasługują na coś lepszego... Ja pracuję zdalnie, żona i tak pójdzie na macierzyński, także nie czujemy potrzeby mieszkania w mieście. Znalazłem nawet jedno ciekawe osiedle. Co sądzicie o takim pomysle? Czy z perspektywy młodej mamy lepiej jednak mieszkać w mieście? Żonie jeszcze o swoim pomyśle nie mówiłem, chciałem się was poradzić.

Pozdrawiam,
Andrzej

Andriix
Świeżynka

Re: Przeprowadzka za miasta z powodu dziecka

Post autor: Andriix » 11 sty 2019, o 13:58

Może pokaże wam o jakie osiedle chodzi ( osiedlesielanka.pl) i wtedy będzie wam łatwiej coś powiedzieć na ten temat :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpośrednio po porodzie”