Szybki hosting

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Szybki hosting

Post autor: marcel92 » 1 wrz 2019, o 11:44

Szukam szybkiego hostingu do mojego nowego sklepu internetowego, gdzie najlepiej wykupić? Macie jakieś propozycje? Przeglądałem oferty i nazwa.pl ma dość dobry program partnerski. Korzystaliście? Chyba wypróbuję.

zlotaklamka
Forumowiczka

Re: Szybki hosting

Post autor: zlotaklamka » 26 paź 2019, o 13:02

taaak, ja polecam, korzystam juz od dluzszego czasu i nie narzekam, programy partnerskie tez maja spoko, warto sie zdecydowac, oplaca sie

ewelina92
Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 17 gru 2019, o 16:00

Ja polecam ci właśnie nazwa.pl bo oni mają jeden z lepszych hostingów na rynku, są już w branży ponad 20 lat a to o czymś świadczy. Jak prowadziłam bloga to u nich byłam i chwaliłam sobie ceny i obsługę.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 28 gru 2019, o 16:20

ja sie zgadzam z dobrymi opiniami o nazwa.pl - maja super obsluge klienta, dodatkowo ten program partnerski tez sie bardzo oplaca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”