bezpieczeństwo dziecka

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
rezolutna
Forumowiczka

bezpieczeństwo dziecka

Post autor: rezolutna » 16 mar 2019, o 06:48

Ostatnio trafilam w internecie na takie rozwiązanie smart kid belt i zastanawiam się czy mogę je używać dla 6 latka, który potrafi się z fotelika w czasie drogi wypiąć. Czy faktycznie są bezpieczne. Z tego co wyczytalam mają certyfikat, są lekkie, szybkie w montażu, zajmują mniej miejsca niz fotelik. Ale nikt z moich znajomych nie zna tych pasów - proszę o wasze zdanie na ten temat.

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Re: bezpieczeństwo dziecka

Post autor: toskowa » 25 kwie 2019, o 20:09

Dla sześciolatka takie rozwiązanie się sprawdzi, smart kid belt to praktyczny wynalazek, choć zdania są podzielona. Ja tam wierzę w rekomendacje ekspertów, w końcu Ci ludzie znają się na rzeczy najlepiej. Homologacja, certyfikaty, testy zderzeniowe, wszystko jak należy.

mamusia123
Świeżynka

Re: bezpieczeństwo dziecka

Post autor: mamusia123 » 1 cze 2019, o 09:16

Moim zdaniem powinniśmy naszym dzieciom zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo w każdym aspekcie ich życia. Jako że pracuję niedaleko swojego domu, często muszę przyjeżdżać do swojego domu i sprawdzać co u mojego dziecka. Dlatego skusiłam się na zakup kamery, by obserwować co moje dziecko robi w tym czasie.W firmie Fonex znalazłam bardzo dobrą kamerę, która świetnie się sprawuję i oszczędza mi to wiele nerwów oraz czasu. A wy w jaki sposób dbacie o swoje dziecko?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”