bezpieczeństwo dziecka

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
rezolutna
Forumowiczka

bezpieczeństwo dziecka

Post autor: rezolutna » 16 mar 2019, o 06:48

Ostatnio trafilam w internecie na takie rozwiązanie smart kid belt i zastanawiam się czy mogę je używać dla 6 latka, który potrafi się z fotelika w czasie drogi wypiąć. Czy faktycznie są bezpieczne. Z tego co wyczytalam mają certyfikat, są lekkie, szybkie w montażu, zajmują mniej miejsca niz fotelik. Ale nikt z moich znajomych nie zna tych pasów - proszę o wasze zdanie na ten temat.

toskowa
Młodsza Forumowiczka

Re: bezpieczeństwo dziecka

Post autor: toskowa » 25 kwie 2019, o 20:09

Dla sześciolatka takie rozwiązanie się sprawdzi, smart kid belt to praktyczny wynalazek, choć zdania są podzielona. Ja tam wierzę w rekomendacje ekspertów, w końcu Ci ludzie znają się na rzeczy najlepiej. Homologacja, certyfikaty, testy zderzeniowe, wszystko jak należy.

mamusia123
Świeżynka

Post autor: mamusia123 » 1 cze 2019, o 09:16

Moim zdaniem powinniśmy naszym dzieciom zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo w każdym aspekcie ich życia. Jako że pracuję niedaleko swojego domu, często muszę przyjeżdżać do swojego domu i sprawdzać co u mojego dziecka. Dlatego skusiłam się na zakup kamery, by obserwować co moje dziecko robi w tym czasie.W firmie Fonex znalazłam bardzo dobrą kamerę, która świetnie się sprawuję i oszczędza mi to wiele nerwów oraz czasu. A wy w jaki sposób dbacie o swoje dziecko?

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 5 sie 2019, o 21:11

toskowa pisze:
25 kwie 2019, o 20:09
Dla sześciolatka takie rozwiązanie się sprawdzi, smart kid belt to praktyczny wynalazek, choć zdania są podzielona. Ja tam wierzę w rekomendacje ekspertów, w końcu Ci ludzie znają się na rzeczy najlepiej. Homologacja, certyfikaty, testy zderzeniowe, wszystko jak należy.
No wlasnie, ja to odnosze wrazenie, ze wszystkie te negatywne opinie to zasluga konkurencji, bo przeciez tylko im moze zalezec na tym, zeby skb sie nie sprzedawalo

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 6 sie 2019, o 20:54

ja nawet na te negatywne opinie nie patrze bo szkoda czasu... typowo konkurencja tu dziala, pasy sa bezpieczne, na ich stronie sa testy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”