program faktur online

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
rezolutna
Forumowiczka
Posty: 94
Rejestracja: 13 cze 2018, o 06:13

program faktur online

Post autor: rezolutna » 15 lut 2019, o 14:22

Korzystacie z oprogramowania do faktur online w swoich firmach. Trafiłam ostatnio na bardzo ciekawą ofertę wfirma. Posiada dużo zalet np możliwość wystawianie wszystkich rodzajów faktur, możliwość automatycznego generowania faktur cyklicznych (na podstawie wcześniej utworzonych szablonów) a także wysyłanie ich do kontrahentów pocztą tradycyjną lub mailem czy integracja z systemem bankowości online.
Okazja, bo obecnie program ten jest do nabycia o 60% taniej.

Holinka
Młodsza Forumowiczka
Posty: 25
Rejestracja: 6 maja 2020, o 13:33

Re: program faktur online

Post autor: Holinka » 28 gru 2020, o 13:02

Ja korzystam z niezawodnego https://www.taxomatic.pl/post/program-do-faktur-vat, który oferuje darmowe aktualizacje, możliwość sprawdzenia swoich kontrahentów czy znakomite zabezpieczenia. Jeden z lepszych programów na rynku. Polecam wszystkim, którzy szukają najlepszych rozwiązań.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”