Jaki telefon?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
dobroslawa
Młodsza Forumowiczka

Jaki telefon?

Post autor: dobroslawa » 11 sty 2019, o 14:35

Jaki model telefonu możecie polecic jeśli chodzi o dobry aparat i video? Miałam do tej pory Samsunga, ale jak teraz porównuje modele w Komórkomacie to niby Xioami jest lepszy i dość polecany. Ktoś może coś polecić?

basienka
Forumowiczka

Re: Jaki telefon?

Post autor: basienka » 2 paź 2019, o 20:18

wiesz co mega dobra oferte masz na bestcenie, bardzo sie tam oplaca, bo sporo taniej mozna dostac telefony :)

Davida
Świeżynka

Re: Jaki telefon?

Post autor: Davida » 8 paź 2019, o 04:17

Samsung to solidne telefony, ale niestety ze względu na markę sporo się przepłaca. Xiaomi jest firmą, która bardzo szybko stała się na rynku popularna ze względu na cene, jakość wykonania oraz wydajność telefonów. Wybierz tę wersję, która najbardziej Ci opowiada cenowo oraz personalnie.

https://www.play.pl/telefony/xiaomi/xiaomi-mi-9t/
np. ten telefon - Xiaomi mi 9t wyróżnia się bardzo dobrym aparatem do robienia 'selfie', który jest specjalnie wysuwany i wyróżnia się na tle innych aparatów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”