Wymiana walut

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Andy
Młodsza Forumowiczka

Wymiana walut

Post autor: Andy » 9 sty 2019, o 12:28

Hej. Wymieniacie walutę przez internet? Możecie polecić jakiś dobry kantor? A może któraś z was korzystała z platformy Gieldawalut? Porównywałam ich ofertę z innymi kantorami i wydaje mi się najkorzystniejsza. Szczególnie ciekawa jestem tej wymiany społecznościowej, bo z tego co piszą, to bardzo fajna opcja, na której można dodatkowo oszczędzić. Wymieniała któraś z was w ten sposób pieniądze?

dakota
Forumowiczka

Re: Wymiana walut

Post autor: dakota » 4 lut 2019, o 15:25

U nas w firmie wymieniamy przez amronet.pl - maja dobra oferte i wszystkie potrzebne zabezpieczenia, zeby zapewnic bezpieczenstwo ekspresowym przelewom.

Ann
Świeżynka

Post autor: Ann » 6 lut 2019, o 09:54

Tak, my wymieniamy na Cinkciarzu, głównie jak jedziemy na wakacje. Jest znacznie taniej, niż w kantorach stacjonarnych. No i wygodniej, bo kasę mamy od razu na koncie walutowym, więc bierzemy walutówkę i po problemie. W kieszeń tylko trochę drobnych, by mieć na wydatki w miejscach, gdzie nie można płacić kartą.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 2 mar 2019, o 00:45

nie no wymiana walut to zdecydowanie przez pluskantor. najlepsi na swiecie. szybko sprawnie bezproblemowo, wszystko zabezpieczone od a do z. do tego jeszcze maja swietne kursy.

anelak
Świeżynka

Post autor: anelak » 30 kwie 2019, o 15:44

Też ci polecam Pluskantor- bezpieczne, szyfrowane połączenia, szybko, tu nie muszisz się zastanwiać czy pracują bo wymienisz walute 24 na dobe, 7 dni w tygodniu. Po prostu mi wygodniej tak, nie wychodze z domu a waluta załatwiona na wyjazd i to po dobrym kursie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”