Jakie treści na stronę?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Belch
Forumowiczka

Jakie treści na stronę?

Post autor: Belch » 5 kwie 2018, o 00:29

Zastanawiam się nad stworzeniem firmowej strony www i szukam jakiś porad na ten temat. Jak na razie znalazłam taki artykuł stronywww-24.pl/blog/jaki-powinien-byc-dobry-tekst-na-strone-internetowa , który wyjaśnił mi bardzo dobrze i szczegółowo jak zredagować dobrej jakości tekst na stronę. Mimo to może macie dla mnie jeszcze jakiś inne warte uwagi wskazówki?

Bamberka
Forumowiczka

Re: Jakie treści na stronę?

Post autor: Bamberka » 13 cze 2018, o 18:46

Stwórz jakieś forum na swojej stronie, tak, żeby strona żyła. Strona, gdzie cały czas są dodawane nowe treści zupełnie jest inaczej traktowana. Robot ją bez przerwy odwiedza i indeksuje. Na strony tradycyjne wchodzi raz na miesiąc, albo i rzadziej i taka strona jest znacznie niżej w wyszukiwarkach.

martakurek0
Młodsza Forumowiczka

Post autor: martakurek0 » 28 cze 2018, o 17:36

Treści pewnie adekwatne do branży w jakiej działa firma. Forum jak forum, patrząc na to, na którym piszemy - może być to ciężkie do ogarnięcia. I jeśli jest to mała, lokalna firma, to po co forum? Sporo przeglądam internety i widzę, że firmy często korzystają z opcji bloga, gdzie mogą pisać i komunikować się w jakiś tam sposób z użytkownikiem. Osobiście lubię jak np. chcę coś kupić i mogę coś w danym temacie, albo opinię przeczytać na blogu.

J0ann02
Świeżynka

Post autor: J0ann02 » 29 cze 2018, o 14:25

Zdecydowanie treści powinny być odpowiednie do branży w jakiej działa firma i przede wszystkim wysoce specjalistyczne tak aby były rzetelnym źródłem wiedzy.

marcel92
Młodsza Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 2 lip 2018, o 15:06

Dobrze jest wynająć profesjonalną firmę która zajmie się prowadzenie strony firmowej czy sklepu firmowego w sieci. Teraz bardzo popularny jest omnichannel który dla mnie prowadzi fastwhitecat. Polecam skorzystać z tego rozwiązania bo jest skuteczne.

chomikos
Świeżynka

Post autor: chomikos » 2 lip 2018, o 18:28

Wydaje mi się, że to najlepiej skonsultować ze specjalistami w tej dziedzinie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”