Budowa domu - ogrzewanie

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
kasik
Młodsza Forumowiczka

Budowa domu - ogrzewanie

Post autor: kasik » 19 gru 2018, o 20:07

Zastanawiam się nad ogrzewaniem domu. Jakie stosujecie u siebie??
Coś ekologicznego czy tradycyjnie??

Andy
Młodsza Forumowiczka

Re: Budowa domu - ogrzewanie

Post autor: Andy » 20 lut 2019, o 12:03

Ja mam u siebie ogrzewanie niedrogie, wygodne i ekologiczne - czyli ogrzewanie gazowe. Co prawda jak miałam stary kocioł, to nie było tak kolorowo, jeśli chodzi o koszty, mimo że mamy nowy, dobrze ocieplony dom. Teraz mamy kocioł Bongioanni - Nebula i sprawdza się super. Główna zaleta to to, że jest to bardzo nowoczesny kocioł kondensacyjny, który zapewnia spalanie gazu na niskim poziome a dzięki temu i oszczędności. Kupiliśmy go w sklepie firmowy na stronie ogrzewamy24.pl/ w bardzo korzystnej cenie, bo bez pośredników.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 26 lut 2019, o 10:33

witam
ja postawiłem na kominek z wkładem kominkowym z płaszczem wodnym.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 21 cze 2019, o 15:55

My zdecydowalismy sie nie na budowe, ale na kupno domu. Wszystkie formalnosci załatwiło dla nas bardzo fajne biuro nieruchomości z krakowa - abc dom

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”