Budowa domu - ogrzewanie

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
kasik
Młodsza Forumowiczka

Budowa domu - ogrzewanie

Post autor: kasik » 19 gru 2018, o 20:07

Zastanawiam się nad ogrzewaniem domu. Jakie stosujecie u siebie??
Coś ekologicznego czy tradycyjnie??

Andy
Młodsza Forumowiczka

Re: Budowa domu - ogrzewanie

Post autor: Andy » 20 lut 2019, o 12:03

Ja mam u siebie ogrzewanie niedrogie, wygodne i ekologiczne - czyli ogrzewanie gazowe. Co prawda jak miałam stary kocioł, to nie było tak kolorowo, jeśli chodzi o koszty, mimo że mamy nowy, dobrze ocieplony dom. Teraz mamy kocioł Bongioanni - Nebula i sprawdza się super. Główna zaleta to to, że jest to bardzo nowoczesny kocioł kondensacyjny, który zapewnia spalanie gazu na niskim poziome a dzięki temu i oszczędności. Kupiliśmy go w sklepie firmowy na stronie ogrzewamy24.pl/ w bardzo korzystnej cenie, bo bez pośredników.

niko32
Forumowiczka

Post autor: niko32 » 26 lut 2019, o 10:33

witam
ja postawiłem na kominek z wkładem kominkowym z płaszczem wodnym.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 21 cze 2019, o 15:55

My zdecydowalismy sie nie na budowe, ale na kupno domu. Wszystkie formalnosci załatwiło dla nas bardzo fajne biuro nieruchomości z krakowa - abc dom

sonika
Młodsza Forumowiczka

Post autor: sonika » 22 paź 2019, o 18:16

Gdy budowaliśmy dom długo zastanawialiśmy się nad wyborem ogrzewania. Właśnie wtedy natrafiliśmy na nowoczesny system grzewczy czyli panele na podczerwień. Zainteresowało to nas tym bardziej, że napotkana oferta była od polskiego producenta Eco Partner. Skorzystaliśmy z niej i zyskaliśmy polską wysoka jakość materiałów jak i panel indywidualnie dopasowany do przestrzeni w naszym domu. Dzięki temu zachowaliśmy nowoczesny styl w domu i komfortowe ciepło w nim panujące.

katarina1
Świeżynka

Post autor: katarina1 » 27 paź 2019, o 20:04

U mnie jest ogrzewanie gazowe, najwygodniej :)

ktomeka
Świeżynka

Post autor: ktomeka » 31 paź 2019, o 21:14

My też mamy ogrzewanie gazowe, jest najbardziej popularne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”