Prawnik rozwodowy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Uklod
Świeżynka

Prawnik rozwodowy

Post autor: Uklod » 10 gru 2018, o 20:53

Witajcie, planuje rozwieść się z moim starym i ostatnio kilka razy mu pogroziłam, nie wziął mnie poważnie aż powiedziałam że szukam prawnika. Teraz on wygraża się że zabierze naszego pieska którego wspólnie wychowujemy od prawie 5 lat.

Uklod
Świeżynka

Re: Prawnik rozwodowy

Post autor: Uklod » 13 gru 2018, o 11:29

Zastanawiam się nad prawnikiem z kancelarii radca-az, ale nic na ich temat nie wiem, polecicie jakiegoś prawnika od nich?

maksymilian
Świeżynka

Post autor: maksymilian » 28 maja 2019, o 12:11

W obecnych czasach prawnicy zajmują się nie tylko sprawami karnymi i rozwodami. Świat cały czas się zmienia, pojawiają się nowości i dobry prawnik powinien się z nimi zapoznać. Jedną z takich nowości jest prawo IT. Wydaje mi się, że to bardzo ciekawa branża.

PaźKrólowej
Świeżynka

Post autor: PaźKrólowej » 14 cze 2019, o 12:03

A skąd jesteś? Bo to przecież najważniejsza sprawa, adwokata warto wybrać z najbliższej okolicy, żeby mieć łatwy kontakt z nim. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicy to polecam ci usługi Kancelarii Adwokackiej Karol Bryś. Ma on biura przy Rynku Nowym - bardzo wygodna lokalizacja. Z jego usług korzystała moja siostra, która mieszka w Toruniu i była z jego usług zadowolona. Rozwód poszedł sprawnie i warunki zostały ustalone po myśli siostry, co nie była takie oczywiste, bo były mąż próbował jak móc coś ugrać. Na szczęście mu się to nie udało i głównie jest to zasługa dobrego adwokata siostry.

Andy
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Andy » 22 lip 2019, o 12:54

A nie chciałbyś spróbować mediacji, zanim zacznie się sprawa w sądzie? Mediacje są tanie i często okazują się skuteczne, co pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas i nerwy. Jeśli zdecydowałbyś się na mediacje, to polecam ci skorzystać z usług p. radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej, która ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o prowadzenie mediacji. Mi pomogła w sporze z pracodawcą - jest rzeczowa, konkretna, ma ogromna wiedzę i klasę, co w tego typu sprawach ma ogromne znaczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”