Własny biznes

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
wilk17
Świeżynka

Własny biznes

Post autor: wilk17 » 10 gru 2018, o 13:39

Witam! Chciałabym zająć się sprzedażą odzieży przez internet. Nie mam pojęcia w jaki sposób zabrać się za stworzenie strony internetowej. Myślicie, że warto zlecić to jakiejś firmie?? Czy lepiej we własnym zakresie podjąć się tego wyzwania?

wilk17
Świeżynka

Re: Własny biznes

Post autor: wilk17 » 13 gru 2018, o 12:09

Znajomi polecili mi inpozycjonowanie. Myślę, że w tak poważnym temacie skorzystam z usług tej firmy.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 19 kwie 2019, o 14:03

Ja też niedawno rozpoczęłam prowadzenie swojej pierwszej firmy. Ogarniam wszystko sama. Sprzedaję jeden produkt z polipropylenu spienionego, który zamawiam u producenta Pro EPP, sama zajmuję się reklamą i swoją stroną. Nie jest to nic trudnego do nauczenia, tylko trzeba mieć na to czas. Póki mogę to działam sama, bo szczerze mówiąc szkoda mi kasy na płacenie za to po kilka tysięcy jakiejś zewnętrznej firmie, dla której będę tylko kolejnym (jednym z wielu) klientów

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 10 maja 2019, o 21:13

Pamiętaj że jeśli prowadzisz jakiś biznes i zatrudniasz pracowników powinnaś mieć jakieś benefity. Teraz najkorzystniejsze są pakiety medyczne w Medicover, prawie każda szanująca się firma teraz to pracownikom oferuje

mlodamama21x
Świeżynka

Post autor: mlodamama21x » 3 cze 2019, o 06:53

u mnie w firmie są pakiety luxmed, również uważam, że to powinien być dzisiaj standard

EwelinaK
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EwelinaK » 20 wrz 2019, o 17:20

Myślę, że warto zaufać profesjonalistom. Polecam również skorzystać z doradztwa biznesowego, ja mogę polecić https://alnair.pl/, dzięki nim możesz rozwinąć firmę, nauczyć się jak gospodarować czasem, dzięki czemu możesz pracować mniej a zarabiać więcej. Dla mnie są niezastąpieni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”