Wózki dziecięce

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
comma
Świeżynka

Wózki dziecięce

Post autor: comma » 28 lis 2018, o 18:18

Witajcie
Za parę tygodni będę rodzić i poszukuję sklepów internetowych, na których mogę zakupić dobrej jakości wózki dziecięce. Moglibyście coś polecić?

comma
Świeżynka

Re: Wózki dziecięce

Post autor: comma » 30 lis 2018, o 19:55

comma pisze:
28 lis 2018, o 18:18
Witajcie
Za parę tygodni będę rodzić i poszukuję sklepów internetowych, na których mogę zakupić dobrej jakości wózki dziecięce. Moglibyście coś polecić?
Trochę poszukałam i trafiłam na ten: eurowozki.pl. Znacie jeszcze jakieś?

paramonta
Młodsza Forumowiczka

Post autor: paramonta » 4 sty 2019, o 14:26

Tak, ja uwielbiam swojego x-landera i dlatego taki wózek bym ci poleciła, szczególnie model x-move, świetny na zimę, to taka terenówka wśród wózków, nie ma dla niego trudnego terenu, wszędzie nim wjedziesz i jest stabilny i solidny

qiniak
Świeżynka

Post autor: qiniak » 3 lip 2019, o 20:48

A my jeździmy obecnie spacerówką Easygo Quantum Air, który posiada szerokie i wygodne siedzisko. Do tego wyposażony został w pojemny koszyk oraz system składania jedną ręką. Wózek jest łatwy w użytkowaniu, na spacerach nie sprawia problemów.

idda
Świeżynka

Post autor: idda » 15 lip 2019, o 14:30

A ja od siebie polecam wózki marki Riko. Sama zdecydowałam się na model Villa i jestem bardzo zadowolona z naszego wózka. Bo świetnie wygląda, a my kobiety lubimy ładne rzeczy, znakomicie się sprawuje i przyjemnie się z niego korzysta. Posiada on również dużą wygodną gondolę, przepinane siedzisko oraz duży kosz z przykryciem.

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: vizzka » 22 sie 2019, o 10:50

Ja my kupiliśmy spacerówkę SPIN z firmy Euro Cart. Super cena, szybka dostawa i przede wszystkim porządna jakość :) To co lubię w nim najbardziej to niska waga, waży niecałe 6 kg :) Jest bardzo wytrzymały, ma dobrą amortyzację przednich i tylnych kół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”