Co na ściany w mieszkaniu?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Co na ściany w mieszkaniu?

Post autor: gargamas » 5 gru 2017, o 01:58

Słuchajcie właśnie zastanawiam się co zrobić ze ścianami w swoim nowym mieszkaniu. Padł taki pomysł aby położyć na część z nich fototapety 3d. Jak myślicie, czy to dobre rozwiązanie i można bez problemu sie na nie zdecydować?

basienka
Młodsza Forumowiczka

Re: Co na ściany w mieszkaniu?

Post autor: basienka » 15 gru 2017, o 21:56

Fototapeta fajnie wyglada, ale dobrym pomyslem moga tez byc takie nowoczesne grafiki. Ostatnio widzialam takie przy okazji zakupow w salonie Agata. Moze warto sie rozejrzec tez za takim rozwiazaniem? Nie jest tak oblatane :)

ollapolla
Świeżynka

Post autor: ollapolla » 17 sty 2018, o 13:29

Tak, fototapety są bardzo fajne o ile pasują do pokoju. Niektóre są tak robione ze sie wydaje ze optycznie pokój jest większy, takie przestrzenne jakby. Wybór jest duzy, najlepiej sobie poprzeglądac w internecie bo cenowo tez bardzo duży pułap.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 17 sty 2018, o 21:29

Pomysł z fototapetami jest fajny tylko trzeba uważać by nie przesadzić. Pomyśl może by położyć ją na jedną główną ścianę, a resztę pomalować na gładko w dopasowanym odcieniu. Bez problemu znajdziesz jakiś w palecie kolorów świata duluxa, jest tam pełno takich naturalnych barw

botle
Młodsza Forumowiczka

Post autor: botle » 10 lut 2018, o 21:21

mozna wlasnie albo isc w fototapete albo w cos bardziej oryginalnego. Siostra ma u siebie taki designerski obraz, znalazlam go w salonie agaty. Myslalam o czyms podobnym, bo miedzy kuchnia a jadalnią mam właśnie taka niewielka wneke - ten obraz swietnie by ja wypelnial

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 26 lut 2018, o 13:09

Ja też jestem za normalnie malowanymi ścianami, na których można powiesić ładne obrazy. Ostatnio kupiłam sobie do sypialni, a teraz ten do salonu obraz na plotnie, jak go zobaczyłam nie potrafiłam się powstrzymać, żeby go nie kupić. Aj idealnie będzie pasował do aranżacji i juz nie mogę się doczekać żeby go powiesić na ścianie.

EllenRipley
Młodsza Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 20 mar 2018, o 15:20

Obrazy rzeczywiście doskonale sprawdzają się na ścianach poszczególnych pomieszczeń. Sama rozglądałam się jakiś czas temu za obrazami i generalnie nie do końca wiem na co konkretnie się zdecydować - podoba mi się wiele różnych motywów.
:happy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”