Rozwód

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
kulska
Forumowiczka
Posty: 35
Rejestracja: 2 mar 2017, o 15:25
Lokalizacja: Ryki

Rozwód

Post autor: kulska » 22 lis 2017, o 18:38

Byliście już w sytuacji gdzie rozwód się przeciąga w nieskończoność i kosztuje to obie strony wiele nerwów? Korzystaliście z pomocy prawnika? Gdybym wiedziała że będzie tak ciężko od razu zdecydowałabym się na pomoc kancelarii.

gargamas
Forumowiczka
Posty: 42
Rejestracja: 24 mar 2017, o 14:11
Lokalizacja: czersk

Re: Rozwód

Post autor: gargamas » 26 kwie 2018, o 18:17

Słuchaj, ja niestety jakoś bardzo sie na tym nie znam bo jeszcze się nie rozwodziłam i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Jednak moja znajoma korzystał z usług tej kancelarii podczas swojego rozwodu i bardzo ich chwaliła.

Matka_Wariatka
Świeżynka
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2018, o 08:55

Re: Rozwód

Post autor: Matka_Wariatka » 18 maja 2018, o 13:03

Rozwód zawsze jest bolesnym tematem, jeszcze cięższym kiedy owocem Waszego związku jest dziecko. Jednak są niewybaczalne uzależnienia, które niszczą ludzi i ich relacje. Mój mąż popadł w alkoholizm i siłą przekonałam go do wszywki. Udało się, ale nie radził sobie ze swoją nerwowością oraz tłumioną agresją, często chodził poddenerwowany i robił nieustanne awantury. Wszywka zadziałała, ale mąż nie zrozumiał swojej winy w tym, co zaszło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”