Sypialnia - co ze ścianami?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Sypialnia - co ze ścianami?

Post autor: gargamas » 4 wrz 2017, o 00:15

Od jakiegoś czasu remontujemy z mężem mieszkanie i teraz przyszedł czas na sypialnię. Czy waszym zdaniem fototapety do sypialni sprawdzą się w tym pomieszczeniu? A jeśli tak, to jaki wzór powinniśmy wybrać?

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Re: Sypialnia - co ze ścianami?

Post autor: Zanada12 » 25 paź 2017, o 15:42

Wydaje mi się, że skoro decydujesz się na tapety to powinnaś je dopasować do stylu i kolorystyki. Osobiście nie przepadam za nimi i u nas są normalnie pomalowane ściany, dają więcej możliwości moim zdaniem, a żeby niebyły puste kupiłam sobie w jagodowymkocie fajne ramki na zdjęcia, a niedawno obraz malowany na płótnie, przyznam, że jest z czego wybrać. Możesz sobie zerknąć są tam prawdziwe, żetak powiem perełki.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 17 sty 2018, o 21:32

też mi się wydaje że normalnie pomalowane ściany dają więcej możliwości. ale jeśli lubisz fototapety to nie rezygnuj z pomysłu tylko pamiętaj że wszystko z umiarem. jedna spokojnie starczy a resztę ścian pomaluj na jakiś pasujący odcień. bez problemu dopasujesz sobie coś z kolorów świata duluxa , mają pełno tych odcieni w swojej kolekcji

massex
Świeżynka

Post autor: massex » 26 sty 2018, o 11:05

Moim zdaniem fototapety są bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o konkrety, wszystko jest kwestią gustu.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 10 lut 2018, o 21:18

Dla mnie fototapety czy naklejki scienne to całkiem spoko patent zwłaszcza jesli chce sie cos przykryc, ale wypelnic pustke albo tak jak u nas w pokoju corki zwyczajnie podkoloryzowac klimat. Meble i sciany ma w bezach, wiec chcialam rzeczywiscie wprowadzic troche "dziecięcości" w jej pokoju - zakochala sie w tej naklejce z salonu agaty. Nie bylo opcji zeby zrezygnowac z pomyslu ;p

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 4 maja 2018, o 12:02

Ja na ścianach w sypialni mam bardzo ładny kolor, ale teraz zastanawiam się nad pewną zmianą aranżacji. Chciałabym mieć w swojej sypialni tego typu ścianę ze szkła. Sądzicie, że to dobre rozwiązanie? Może ktoś z was ma takie u siebie i może mi powiedzieć jak się to sprawdza?

Kormi
Świeżynka

Post autor: Kormi » 27 maja 2018, o 09:48

Wydaje mi się, że ściany najlepiej jak już wiele osób napisało po prostu pomalować na jakiś ulubiony kolor. A jeśli chodzi o dodatki, to też teraz chciałabym troszkę to pozmieniać. Zastanawiam się czy taka pościel będzie dobrym rozwiązaniem, zależy mi głównie na jakości co sądzicie?

glorka
Świeżynka

Post autor: glorka » 28 maja 2018, o 15:19

Ja mam zrobione ściany takim jakby.. puszkiem. To jest chyba tapeta, nie wiem, bo mąż nakładał kiedy mnie nie było, ale wygląda cudownie ;) Oczywiście tylko jedna ze ścian, na reszcie farba

Bucik
Świeżynka

Post autor: Bucik » 7 cze 2018, o 18:15

Ja mam po prostu pomalowane i wyglądają dobrze, a fajnym uzupełnieniem wydaje mi się może być pościel, ja na przykład ostatnio znalazłem użytkownika na Allegro i powiem Wam, że ma naprawdę bardzo fajne ofert. Co sądzicie o takim kupowaniu przez internet?

Drwal
Świeżynka

Post autor: Drwal » 7 cze 2018, o 22:37

Rzeczywiście na Allegro możesz śmiało kupować

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”