Jak zaaranżować kuchnię??

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: gargamas » 4 lip 2017, o 10:38

Sądzicie, że ciekawym pomysłem było by spróbować z jakimiś fototapetami? Na przykład ciekawym pomysłem wydaja mi się fototapety do kuchni. Jak myślicie, nie urozmaiciły by w ciekawy sposób wnętrza tego pomieszczenia?

Bryłka83
Forumowiczka

Re: Jak zaaranżować kuchnię??

Post autor: Bryłka83 » 27 lip 2017, o 16:42

Fototapeta jest fajna ale musi pasować do całości. Moim zdaniem warto po projekt zwrócić się do biura architektonicznego. Możesz zażyczyć sobie fototapetę w aranżacji. Ja współpracowałam z biurem MO Architekci . Też chciałam aby umiescili fototapetę w kuchni. Wszystko wyszło doskonale - każdy element pasuje do siebie. Kuchnia jest urządzona nowocześnie i przytulnie zarazem.

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 21 sie 2017, o 11:27

Osobiście nie jestem przekonana co do tego, że do przygotowania fototapety konieczna jest pomoc biura architektonicznego :happy:. W niektórych sklepach istnieje na tyle duży wybór fototapet, że nie ma potrzeby korzystania z takiej pomocy. Pomieszczenia wykonywane są dzisiaj w wielu różnych wzorach, z naprawdę wytrzymałych materiałów. Dość łatwo jest więc wybrać taki model fototapety, który w kuchni prezentował się będzie naprawdę dobrze. taak

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 1 wrz 2017, o 21:58

Powiem wam, że w kuchni na pewno przyda sie coś takiego. Ja na tych płatkach będę zawieszać przepisy, żeby mieć je cały czas w zasięgu wzroku jak będę gotować. Czy to według was nie jest genialne? :D

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 24 lis 2017, o 12:35

Ja ostatnio fajne dekoracje takie już trochę świąteczne zamawiałam :) Duka ma śliczne dekoracje świąteczne ale też obrusiki czy w ogóle akcesoria kuchenne

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 24 lis 2017, o 23:01

Na pewno duzo dodatkow mozna dostac w salonach Agata - nawet czesto udaje sie na dziale outlet :) jak dla mnie super jakosc w dobrej cenie :)

malla
Młodsza Forumowiczka

Post autor: malla » 20 sty 2018, o 18:24

Ja od jakiegoś czasu dekoruję cały mój dom bukietami kwiatów, które sama układam. Zaopatrzyłam się w materiały florystyczne w hurtowni PM-M , które pomagają mi udekorować bukiety i dom.

Belch
Forumowiczka

Post autor: Belch » 16 kwie 2018, o 20:42

Ja właśnie zastanawiam sie nad tym jaki sprzęt powinnam kupić do nowej kuchni. Znalazłam już nawet sklep, w którym mogę takie zakupy zrobić i z tego co widzę to mają bardzo obszerną ofertę. Byłabym wam jednak bardzo wdzięczna jeśli podpowiedzieli byście mi co powinno sie znaleźć w kuchni, jakie urządzenia są według was niezbędne?

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 20 kwie 2018, o 20:54

Ja sobie nie wyobrażam kuchni bez dobrej zmywarki takiej jak Candy CDP 3DS62DW Ten model bardzo mi się podoba, jest ekonomiczny, ma świetne parametry i piekny wygląd. Nie wygląda pospolicie a dla mnie to ogromny plus. Lubie czerń a ten model wpada w nią idealnie :) mam czarne blaty w kuchni i pasowała by mi ta zmywarka :)

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 26 maja 2018, o 19:52

w sumie całkiem ciekawe te pomysły, moze z ktoregos skorzystam. Ja dopiero urządzam kuchnię, co prawda meble już są ale muszę dobrać jeszcze gadżety. Ja celuję tylko w takie praktyczne rzeczy jak np. organizer na przyprawy czy krajalnica.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”