Zakupy online

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
agaD
Młodsza Forumowiczka

Re: Zakupy online

Post autor: agaD » 25 lis 2018, o 10:02

W sieci to w ogóle fajnie sie kupuje, nie tylko buty. Praktycznie wszystko tak kupuję i zawsze jestem zadowolona z zakupów. Ostatnie również takie były, a były to meble do sypialni: łóżko, szafki nocne, bieliźniarka i szafa. Piękne meble z litego drewna, które spodobały mi się jak tylko otworzyłam stronę mebledoktor24.pl. Nareszcie nasza sypialnia wygląda tak jak powinna i tak jak chciałam, a meble wyglądają naprawdę świetnie i do tego ten zapach. To jeden z bardziej udanych wyborów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

brownie
Młodsza Forumowiczka

Post autor: brownie » 27 lis 2018, o 13:25

kupowania butów przez internet unikam, kilka razy mi się nie trafił rozmiar, ale też ostatnio dosyć drogie buty szybko się rozkleiły, uratowałam je klejem tadam i jak na razie trzymają sie dobrze, nic nie przecieka, miejsca klejenia nie widać.

piotr.lukacz
Świeżynka

Post autor: piotr.lukacz » 27 lis 2018, o 14:55

Tak, ale tak naprawdę zacząłem kupować przez internet dopiero 2 miesiące temu. Przez dłuższą chwilę nie mogłem się przekonać do tego i jakoś wydawało mi się to bardzo niebezpieczne. Jednak tak to jest i gada się głupoty jak się czegoś nie zna.

nimco
Forumowiczka

Post autor: nimco » 30 lis 2018, o 20:46

Ja już od dłuższego czasu zamawiam online, od niedawna nawet odzież i buty zaczęłam. Z początku bałam się że rozmiary nie będą pasować, ale tak nie jest. Łatwo do siebie dobrać.

Pollik.01
Świeżynka

Post autor: Pollik.01 » 30 lis 2018, o 22:55

Tak, ja regularnie coś kupuję online:) Ubrania to raczej żona zamawia w Internecie. Ja ostatnio kupiłem stół do masażu i rozwijam swoją pasję :D

pawel.radzyniak2
Świeżynka

Post autor: pawel.radzyniak2 » 3 gru 2018, o 01:00

Bardzo szykowne, pokażę żonie. Ja to raczej zamawiam do firmy rzeczy np. ostatnio klimatyzator.

domi.tykacz2
Świeżynka

Post autor: domi.tykacz2 » 3 gru 2018, o 06:57

Tak, często robię zakupy online. Ubrania sobie, dla męża, czy akcesoria dla malucha. Czasem też buty, czy elektronikę :)

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 4 gru 2018, o 15:16

Ja wszystko kupuję przez internet od jedzenia po leki. Ostatnio kupiłam meble do ogrodu. A przy takich właśnie "większych" (w rozumieniu droższych) zakupów zawsze staram się kupować poza sezonem, czekam na obniżki cen. Dzięki temu nawet droższe rzeczy są w moim zasięgu.

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 8 gru 2018, o 14:32

W internecie można dostać wszystko,dla internetu nie ma rzeczy niemożliwych.Warto jednak pamiętać,że nawet na zakupach w sklepach internetowych trzeba zachować zdrowy rozsądek. Osobiście uważam,że sklepy internetowe są o wiele lepiej zaopatrzone niż te stacjonarne,dlatego też poszukując nowych,delikatnych ramek na swoje rodzinne zdjęcia wybrałam sklep aluramy.
Znalazłam w nim zarówno ramki aluminiowe jak i drewniane wszystkie w dowolnym rozmiarze,co sprawiło,że zakupy te były szybkie i udane.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 12 gru 2018, o 10:18

A kupujecie kosmetyki online? Ja coraz częściej i szukam jakiś fajnych miejsc. Ja "poluję" na jakieś fajne kosmetyki do włosów, więc może uda mi się coś znaleźć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”