Zakupy online

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Zakupy online

Post autor: gargamas » 31 maja 2017, o 11:56

Lubicie kupować ubrania przez internet? Ja bardzo! Jakis czas temu trafiłam na świetne ubrania marki Risk Made in Warsaw w sklepie Pakamera. Są super elegancko uszyte i na prawdę świetnie sie prezentują!

nimco
Forumowiczka

Re: Zakupy online

Post autor: nimco » 31 maja 2017, o 21:49

Lubię kupować ubrania, tak samo jak buty ;) Mój ostatni zakup, z którego jestem bardzo zadowolona. Właśnie czaiłam się na jakieś porządne obuwie do chodzenia na co dzień, w końcu trafiłam :)

Draboska
Świeżynka

Post autor: Draboska » 2 cze 2017, o 08:10

nimco pisze:Lubię kupować ubrania, tak samo jak buty ;) Właśnie czaiłam się na jakieś porządne obuwie do chodzenia na co dzień, w końcu trafiłam :)
A byłaś w sklepie multu? Może znalazłabyś jakieś buty w dużo niższej cenie. Ja akurat jestem wielką zwolenniczką balerin i na multu kupiłam je za 19 złotych ;)

danciakowa
Młodsza Forumowiczka

Post autor: danciakowa » 4 cze 2017, o 20:30

często zamawiam ubrania przez internet, śliczne bluzeczki zamówiłam w Quiosque.

Beata Wer
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Beata Wer » 5 cze 2017, o 18:25

W internecie kupuję przeważnie kosmetyki zawierające jedynie naturalne składniki,działające na moją skórę kojąco,relaksująco i regenerująco.
Sklep oferuje nam kosmetyki bez chemii i parabenów co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne kiedy wszyscy wokoło dbają o siebie i swoje zdrowie.

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 26 cze 2017, o 08:56

Ubrania wolę kupować tradycyjnie niema to jak założyy człowiek to na siebie i zobaczy się jak wygląda i czy w ogóle pasuje. To samo tyczy się też i butów, a tak to praktycznie wszystko kupuję w sieci. Teraz jak raz kupuję wszystko do pokoju naszej córki bo kończymu jej go na nowo urządzać. Zastanawiamy się tylko nad ścianami, a własciwie to nad jedną, czy zostawić normalnie biała, czy może kupić jej jakieś naklejki, sa fajne w Jagodowym Kocie, podobaja mi się i idealnie by jej pasowały do wystroju. Co jak sądzicie?

krolewna
Świeżynka

Post autor: krolewna » 12 sie 2017, o 20:32

zdarza mi sie kupowac.. zwlaszcza specjalne np stroje karnawalowe czy jakies przebrania bo nie mam czasu latac za tym po sklepach.. miesiac temu kupilam synowi stroj policjanta, bo bardzo taki chcial.. ubranie przyszlo bardzo szybko, cena odpowiednia a i jakosc dobra :D

Kometka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Kometka » 13 sie 2017, o 16:44

Bardzo lubię kupować w internecie,często jest to zakup szybki,konkurencyjny cenowo i oryginalny.Ostatnio przekonałam się też do odwiedzania stron internetowych samych producentów,skupiających wiele firm w jednym miejscu. Jeśli szukamy rolet,żaluzji,moskitier czy części do okien na poddaszu to warto odwiedzić intech-krakow.pl
Na stronie znajdziemy nie tylko ofertę różnych produktów, ale też ich szczegółowy opis,zalecenia co do montażu i zastosowania,a także przeznaczenia.Wybór jest spory a i ceny konkurencyjne.
każdy kto szuka,znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje a, nie rzadko też zainspiruje.

Tasonar
Świeżynka

Post autor: Tasonar » 29 sie 2017, o 13:57

Kupując ubrania w internecie warto dokładnie znac swój rozmiar, tak aby zawsze kupować rzeczy które będą na nas pasować.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 3 wrz 2017, o 01:45

Głównie zakupy robię w internecie :) przede wszystkim jest to spowodowane brakiem czasu, ale także moją niechęcią do tłumów i hałasu. Ostatnio zamówiłam sobie eleganckie spodnie damskie od polskiej projektantki Anny Krzyżanowskiej :) coś pięknego kobietki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”