Jakie hotel na konferencję w Krakowie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Jakie hotel na konferencję w Krakowie?

Post autor: gargamas » 29 mar 2017, o 19:24

Szukasz odpowiedniego i niepowtarzalnego miejsca na zorganizowanie konferencji firmowej? Jeśli tak to hotelsecesja.pl będzie idealnym wyborem. Posiadają świetną salę konferencyjną a do tego bardzo wysoki standard pokoi hotelowych. Na pewno nie będziesz zawiedziony!

laleczka
Forumowiczka

Re: Jakie hotel na konferencję w Krakowie?

Post autor: laleczka » 16 lis 2017, o 19:03

Jakby ktoś chciał urządzić konferencje w Warszawie , to ja polecam ten hotel pod Warszawą lamberton. Znajoma ostatnio była w tym miejscu na szkoleniu firmowych i była bardzo zadowolona . Mówiła ,że sale konferencyjne są w pelni wyposażone i przestronne , niczego tam nie brakowało. Do tego hotel jak i pokoje są gustownie urządzone , atmosfera w tym miejscu była bardzo przyjemna, a obsługa na najwyższym poziomie.

Awatar użytkownika
katie89
Świeżynka

Post autor: katie89 » 8 paź 2018, o 13:23

Jestem świeżo upieczoną mamą, niedługo zabierać się za pracę bo na razie jestem na macierzyńskim. Wracam do prowadzenia konferencji i zastanawiam się czy po tak długiej przerwie nie zainwestować w odpowiednie nagłośnienie i audio zestaw. Sale konferencyjne, o których piszecie zazwyczaj nie mają odpowiednio przygotowanego audio, miejcie to na uwadze, że sale przy restauracjach nie są od początku budowane pod konferencje.

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 15 sty 2019, o 13:32

Ja też planuję zorganizować konferencję, jest to dla mnie bardzo ważna sprawa. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony i nie zaliczć wpadki. Szukam fajnego miejsca, aby zorganizować to spotkanie. Znalazłam w internecie hotel Stary Dziwnów https://www.starydziwnow.pl/ , czy ktoś organizował u nich szkolenie albo konferencję? Jak wam się podobało to miejsce?

Verterns
Świeżynka

Post autor: Verterns » 22 sty 2019, o 09:34

My z reguly wybieramy Andersia hotel. W Poznaniu mają fajny przybytek i bardzo dobrze usytuowany. Nie wiem czy w Krakowie tez jest.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 12 lut 2019, o 22:49

My zawsze konferencje mamy wyjazdowe wiec na miejscu niestety nie bardzo wiem co Ci polecic, ale zobacz sobie na dworekwapionka.pl - ostatnio mielismy tam impreze firmowa - to naprawde genialne miejsce, z dala od cywilizacji w pieknym otoczeniu jezior jest polozony dworek w ktoym miesci sie swietna sala konferencyjna :) wlasciciele umozliwiaja tez organizacje dodatkowych atrakcji, mozna sobie przejrzec wszystkie na ich stronie internetowej, bo jest tego cala masa :)

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 17 lip 2019, o 06:48

Aaaa jak jesteście z południa Polski to ja mam tam sprawdzoną miejscówkę na takie rzeczy. Sprawdźcie sobie hotel Wróblówka w Bielsku Białej. Nie raz u nich organizowalismy tego typu imprezy i zawsze dawali z siebie 100%. Nie było się do czego przyczepić bo naprawdę mają wprawę i są bardzo profesjonalni

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 21 lip 2019, o 22:23

w Krakowie, to nie polece ale jakby ktos poszukiwal w Rzeszowie to maja tam naprawde fajny hotel Imperium, juz na 2 konferencjach tam bylam i bylo super, organizacja na wysokim poziomie, sala konferencyjna ze swietnym zapleczem i calym potrzebnym sprzetem, widac ze wszystko bardzo dobrze przemyslane

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”