Jakie oświetlenie do mieszkania?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
gargamas
Forumowiczka

Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: gargamas » 29 mar 2017, o 18:11

Kupiłeś nowe mieszkanie lub remontujesz stare i szukasz odpowiedniego oświetlenia? Polecam Ci lampy Azzardo ze sklepu lampa-lampy.pl. To bardzo dobrej jakości lampy od włoskiego producenta, które na pewno idealnie wpasują się w Twoje nowoczesne wnętrze. Nie czekaj tylko zamów już dziś!

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Zanada12 » 23 maja 2017, o 08:50

Ojej, ale jakie oni mają kosmiczne ceny, to w Jagodowym Kocie nie dość, że sa fajniejsze to i dużo tańsze. Własnie zamierzam u nich kupić fajną dla córki do pokoju. Muszę przyznać, że są wyjątkowo urokliwe, zwłaszcza te dla dzieci. Potem mozna tylko dokupić inny abażur i lampa będzie jak nowa.

Awatar użytkownika
Gloria
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Gloria » 25 lip 2017, o 10:45

Włoski producent? A to nie lepiej wesprzeć jakieś polskie firmy, które często trzymają się wieloletnich tradycji i produkują najwyższej klasy lampy, nadające się do stosowania w różnych pomieszczeniach :roll:? Czasami takie familijne firmy są zdecydowanie lepszym wyborem. Sama kupowałam lampy i widziałam tam polskich producentów, którzy kierują się przede wszystkim jakością, co widoczne jest już po samych produktach. :spoko:

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 26 maja 2018, o 17:33

Nie zapomnijcie o dobrym osprzęcie elektrycznym. U mnie została już tylko elektryka i właśnie jestem na etapie zakupów u Ospel Mój kumpel i za jego namową wziąłem gniazdka, rozgałęźnik oraz puszki. Już nie mogę się doczekać dostawy :)

darkaa
Świeżynka

Post autor: darkaa » 28 maja 2018, o 14:23

Ja takie rzeczy totalnie zostawiłam mężczyźnie, powiedziałam tylko, żeby nie było zbyt zimne i białe ;)

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 3 lip 2018, o 13:36

a jakbym powiedziała że ładnie w mieszkaniach wygląda mała architektura miejska? taka mała architektura miejska to fajne i ciekawe rozwiazanie, możesz oświetlic mieszkanie za pomoca lamp ściennych w stylu Angielskim to bardzo ładnie i ciekawie wygląda na tle całego mieszkania. Warto się zastanowic nad taką małą architekturą miejską.

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 8 sie 2018, o 18:38

Jak szukasz idealnego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie zerknij na formatt.waw.pl lampy Warszawa. Mają bardzo duży wybór przeróżnych lamp oraz żarówek. Jest w czym wybierać i ceny są atrakcyjne dla portfela;) Można więc tanim kosztem pięknie urządzić wnętrze

wieszczka
Świeżynka

Post autor: wieszczka » 13 sie 2018, o 19:10

Ja staram się by lampy jak najmniej rzucały się w oczy

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 15 wrz 2018, o 09:51

Wszystko zależy od tego w jakim stylu urządzamy mieszkanie. Jeśli w nowoczesnym to proponuje zajrzeć na stronę z lampami nowoczesnymi szykownydom.com i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja długo też szukałam ale wtedy trafiłam na ten sklep i wybrałam lampę wiszącą model BRITOP GINO 5801313 . Wpadła mi w oko od razu jak ją zobaczyłam.

kate89
Świeżynka

Post autor: kate89 » 2 paź 2018, o 17:27

Nie tak dawno sama zaprojektowałam swój salon i cały przedpokój, okazało się, że nie jest to takie proste jak myślę ponieważ nie tak łatwo było wszystko podłączyć. Mieszkam sama więc napisałam do specjalistów, którzy zajmują się montażem urządzeń elektrycznych, znają się również na elektryce. Wszystko poszło sprawnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”