Jaki mały i ekonomiczny samochód na miasto?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Re: Jaki mały i ekonomiczny samochód na miasto?

Post autor: fajerwerka » 6 gru 2017, o 12:53

basienka pisze:Ja też wolę jeździć mniejszym autkiem, łatwiej zaparkować gdzieś i mniej pali a paliwo teraz to normalnie masakra z tymi cenami. Możesz sobie na przykład Peugeota 208 zobaczyć, moim zdaniem to fajne damskie autko właśnie a widziałam że teraz są spore promocje na niego no bo wiesz koniec roku i są wyprzedaże :)
dokładnie ! W mojej rodzinie już 2 osoby skorzystały z tej oferty wyprzedaży. Moja siostra właśnie sobie zakupiała ten model 208 o którym piszesz. Muszę powiedzieć, że z bliska wygląda jeszcze lepiej, a jazda nim jest niesamowita :) a że jeszcze wybrała kolor ognisty, bo czerwony to idelanie wręcz wygląda i zdecydowanie nadaje się on do jazdy po mieście !

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 16 lis 2018, o 18:13

Teraz salonów z samochodami używanymi czy to nowymi jest cała masa, tym bardziej teraz gdy są wyprzedaże. Ja ostatnio trafiłam rewelacyjny salon Bawaria Motors Mini w Jankach. Mój znajomy kupił i nie narzeka na autko dobrze mu się nim jeździ więc czego chcieć więcej ?

PaźKrólowej
Świeżynka

Post autor: PaźKrólowej » 22 lip 2019, o 12:48

Ktoś tu wspomniał o ubezpieczeniu auta i trzeba dobrze sie zastanowić przy jego wyborze, bo teraz ceny OC rosną w zastraszającym tempie. Mi co prawda udaje się uniknąć jakichś drastycznych podwyżek, ale to tylko dzieki temu, że ubezpieczenie zawsze wykupuję przez biuro ubezpieczeń pani Jadwigi Czajkowskiej, która zawsze ma fajną ofertę, bo ma wypracowane duże zniżki u różnych ubezpieczycieli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”