Nowy dom

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
wiknine
Świeżynka

Nowy dom

Post autor: wiknine » 25 lis 2018, o 22:35

Wiecie może czy są jakieś fajne domy na sprzedaż w Katowicach? Moja siostra chce się tam przeprowadzić ponieważ dostałą bardzo dobrą ofertę pracy i obiecałem jej pomóc w znalezieniu ofert na nieruchomości. Będę wdzięczny za pomoc :)

marekton
Świeżynka

Re: Nowy dom

Post autor: marekton » 26 lis 2018, o 13:44

Gdy już kupisz ten dom to zobacz propozycję wykorzystania paneli drewnianych w domu.

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 22 sty 2019, o 07:24

Sprawdź sobie oferty na portalenieruchomosci.pl. Jest ich tak wiele, że na pewno szybko znajdziesz dom w sam raz dla siebie.

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 30 kwie 2019, o 11:33

Z budową domu jest strasznie dużo zachodu, dlatego my na przykład zdecydowalismy sie na kupno jednak. A pomogło nam w tym bardzo fajne biuro nieruchomosci z krakowa - abc dom

anelak
Świeżynka

Post autor: anelak » 30 kwie 2019, o 19:17

Gdybyscie szukali projektu domu to polecam to autorskie biuro projektowe projektyka.pl . wiem ile nam zajęło znalezienie dobrego projektu, moze komuś ułatwię wybór

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”