Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Re: Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Post autor: Zanada12 » 18 mar 2019, o 12:22

@botle zgadzam się z tym, że można kupić meble, które jednocześnie są łądne, modne, solidne i w dobrej cenie. Jednak mi zawsze takie udaje się dostać. W zeszłym tygodniu zamawiałam sofę i dobrze trafiłam bo mają akurat przeceny i muszę przyznać, że takich jeszcze nie mieli. Na tej jednej sofie zaoszczędziłam prawie 8 setek, przyznacie, że to sporo. Tak więc ten akurat zakup mogę zaliczyć do tych bardziej udanych.

Awatar użytkownika
serie
Młodsza Forumowiczka

Post autor: serie » 5 kwie 2019, o 10:57

Poszukaj w internecie, czasami można trafić na naprawdę świetne okazje. Warto też sprawdzać strony z używanymi meblami, bo ludzie często sprzedają meble w dobrej jakości, które nie są zniszczone.

muminka
Forumowiczka

Post autor: muminka » 23 maja 2019, o 16:48

Niedrogo wcale nie znaczy dobrej jakości. Dobry towar musi mieć swoją cenę. Ja zdecydowałam się na kuchnie robioną na wymiar. Zrobiła je firma Wiór Płyt z Wyszkowa. Trochę to trwało bo kolejka do nich długa ale było warto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”