Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
ewelina92
Forumowiczka

Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Post autor: ewelina92 » 17 lis 2018, o 23:29

Tak jak w tytule – szukam miejsca, w którym mógłbym niedrogo kupić meble dobrej jakości. Czy moglibyście mi jakieś polecić?

olga83
Forumowiczka

Re: Gdzie niedrogo kupić meble dobrej jakości?

Post autor: olga83 » 18 lis 2018, o 19:15

A jakich mebli szukasz?

agaD
Młodsza Forumowiczka

Post autor: agaD » 25 lis 2018, o 10:22

Zapewne rozchodzi się o wszystkie rodzaje mebli. A skoro zależy Ci na meblach naprawdę dobrej jakośći w dobrych, na każdą kieszeń to polecam Ci scandicsofa.pl. Meble pierwsza klasa i nawet to nasze łóżko, które kupiliśmy kilka tat temu nadal jest w znakomitej formie. Może powiem tak, te meble faktycznie jak to kiedyś powiedziała mi koleżanka, od której dostała do nich namiar faktycznie zasługują na uwagę i warte je kupić. Jeszcze przed świętami chcemy wymienić stara kanapę i wiem, że coś ładne uda się nam u nich wybrać. Jak coś to koniecznie obejrzyj meble z edycji limitowanej, to unikatowe wręcz meble.

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 28 lis 2018, o 20:20

Bardzo dobrym miejscem do zakupu niedrogich i wysokojakościowych mebli jest lobos. Firma specjalizuje się w różnego rodzaju meblach, ale wszystkie wykonywane są z dbałością o szczegóły. O stronie dowiedziałem się od mojego znajomego i również polecam. Marka cieszy się dużą popularnością oraz dobrymi opiniami.

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 30 lis 2018, o 18:54

Jeśli zależy Ci na meblach dobrej jakości oraz chcesz, aby były one tanie, to polecam furnival. To sklep internetowy, który oferuje różnego rodzaju meble np. meblościanki, stoły czy komody lub szafy. Wszystkie są w niskich cenach i wykonane z dbałością o szczegóły. Marka posiada wiele dobrych opinii na swój temat. Polecam sprawdzić ofertę.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 4 gru 2018, o 15:10

Dobra jakość i niska cena nie zawsze idą w parze, a dobra jakość i dobra cena juz tak :)

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 15 sty 2019, o 21:53

ja od lat kupuje w salonach agata i z jakosci jestem bardzo zadowolona, bo kazdy jeden mebel wytrzymuje naprawde lata. Najswiezszy zakup to kuchnia - wybralismy ta modulowa z serii qubik i od listopada juz zmontowana :) Bardzo zadowolona z niej jestem

Berenika
Świeżynka

Post autor: Berenika » 25 sty 2019, o 12:27

albo niedrogo albo dobrze. Zerknij sobie na markę Adriana Furniture, naprawdę niezła jakość.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 3 lut 2019, o 20:30

Niekoniecznie trzeba od razu wybierac miedzy cena a jakoscia. @basienka mnie do jakosci salonów agata nie musisz przekonywac bo to wlasnie na ich meble zazwyczaj koczuję w sieci. W sklepie interentowym co chwile robia nowe promo na asortyment. Kwestia czujności i stałego monitorowania stronki :)

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 15 lut 2019, o 14:31

W 100% się z Wami zgadzam dziewczyny! Ja ostatnio na stronie online kupiłam lampę w promocji, na którą polowałam już od dłuższego czasu i to prawie 400 złoty taniej! Tak jak mówi @botle jeśli monitorujesz regularnie stronę to na pewno się przekonasz, że cena może być niska przy dobrej jakości :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”