spotkanie firmowe

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Barbare
Świeżynka
Kontakt:

Re: spotkanie firmowe

Post autor: Barbare » 2 maja 2019, o 11:24

Może warto zamówić sobie na takie spotkanie również jakieś gadżety marketingowe. Ja ostatnio zamawiałam takie ze strony firmy ATEST

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 2 cze 2019, o 21:00

NA takie spotkania firmowe super są wyjścia w jakieś ciekawe miejsca. My na przykład wybraliśmy się na strzelnicę progun (we wrocku). I wszyscy się bawili lepiej niż na jakiejś posiadówce w restauracji :D

zenka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zenka » 18 lip 2019, o 12:45

Barbare pisze:
2 maja 2019, o 11:24
Może warto zamówić sobie na takie spotkanie również jakieś gadżety marketingowe. Ja ostatnio zamawiałam takie ze strony firmy ATEST
Jeśli chodzi o budowanie czy utrzymanie relacji z klientami to trzeba działać na wiele sposobów. Najczęściej wykorzystywane są takie gadżety, ale może warto przemyśleć programy lojalnościowe jak te z wpisu jaki znalazłam na https://zencard.pl/blog/sposoby-na-poprawienie-i-budowanie-relacji-z-klientem , wiele ciekawych pomysłów, niedrogich rozwiązań które klienci docenią. Oczywiście o dobrych manierach, kulturze w relacjach, świetnej komunikacji też trzeba na codzień pamiętać, ale takie bonusy, punkty i gratisy robią całkiem niezłą robotę. Rzecz jasna zależy to i od branży, ale działa.

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 21 lip 2019, o 22:21

ostatnio bylam na bardzo fajnie zorganizowanym spotkaniu firmowym w Rzeszowie w Hotelu Imperium, sala w ktorej sie wszystko odbywalo bardzo fajnie urzadzona i dobrze wyposazona, obsluga bardzo fajnie, sprawnie dzialajaca, widac doswiadczenie w planowaniu takich eventow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”