Gdzie tani i szybki kredyt gotówkowy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Gdzie tani i szybki kredyt gotówkowy

Post autor: henke » 7 sie 2016, o 11:34

Witam

chcę podjąć kredyt gotówkowy. zależy mi na dwóch aspektach aby było szybko i tanio.
Jaki bank wybrać?

Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Re: Gdzie tani i szybki kredyt gotówkowy

Post autor: kametr » 10 sie 2016, o 08:57

Nie szukałaś informacji na forum kredytowym?
Obecnie oprocentowanie kredytów jest dość niskie ale proponuje uważać na prowizje. NIektóre banki totalnie przeginają z wysokościami prowizji oraz te są w ich kredytach bardzo wysokie ( przekonala sie o tym moja siostra jak brala jakiś czas temu kredyt w alior banku, potem żałowała,że nie skorzystała z pomocy doradcy).

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 25 gru 2016, o 12:01

Ja przed świętami wzięłam pożyczkę w Lendon. Oddałam ją po 10 dniach, choć miałam 30 na spłatę. Pożyczka nie powiem, bo mnie trochę uratowała. A co do formalności, to w sumie bardzo szybko wszystko załatwiłam, umowa była bardzo czytelna, wszystko jasno wytłumaczone. Chwilówkę spłaciłam, żadnych nieznanych kosztów nie było, wszystko jak w najlepszym porządku. Firma uczciwa, więc polecam.

dosian
Świeżynka

Post autor: dosian » 15 lut 2017, o 11:53

Spójrz tutaj pozyczki.centrumfinansowe.pl - nie dość, że masz napisanych kilka sensownych słów o takich pożyczkach, to pod spodem znajdziesz konkretne oferty fajnie zebrane w jednym miejscu. Możesz też zaznaczyć jaka kwota Cię interesuje i na jaki okres czasu, to ułatwi Ci szukanie. Ogólnie polecam całą stronę, bo można tam znaleźć wiele ciekawych wskazówek, jeśli chodzi o tematykę finansową.

mogeras
Świeżynka

Post autor: mogeras » 17 kwie 2017, o 22:49

Nie koniecznie musisz brać taki kredyt w banku. Czasem podjęcie decyzji przez bank może trwać bardzo długo, a jeśli zależy Ci na czasie to wybierz lepiej taką opcję jak ja. Wziąłem szybki kredyt gotówkowy na dowód w Assa i rozłożyłem go na 24 raty. Oprocentowanie takiego kredytu jest bardzo korzystne, a jeśli chodzi o czas w jakim został mi ten kredyt przyznany to nie trwało to nawet 15 minut. Nie czekaj więc i jeśli potrzebujesz szybkiej i pewnej gotówki to zgłoś się do Aasa Polska!

gargamas
Forumowiczka

Post autor: gargamas » 6 wrz 2017, o 09:50

Tak, jednak decydując się na wzięcie takiej pożyczki pozabankowej warto dokładnie przeczytać umowę oraz opinie firmy w internecie. Tak aby nie zrobić się samemu w przysłowiowego "Karola". Czasem drobnym druczkiem dopisane są takie rzeczy o których nam sie nie śniło....

marcel92
Forumowiczka

Post autor: marcel92 » 14 gru 2017, o 17:28

Niestety, polecane chwilówki nie są dobrym rozwiązaniem z jednego chociażby powodu - są strasznie drogie. Jeśli zależy Ci na niskich odsetkach i szybkich pieniądzach bez weryfikacji w BIK i KRD, zdecyduj się na pożyczkę prywatną. Jednym z portali, który umożliwia jej zaciągnięcie jest CONCASH.

muminka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: muminka » 4 lut 2018, o 12:53

W banku Raiffeisen można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy bez odsetek. Prowizja banku zależy od ilości rat. Tak więc od pożyczkobiorcy zależy ile będzie kosztować ta przyjemność.

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 26 maja 2018, o 19:34

pożyczka jest znacznie lepsza i bezpieczniejsza, bo kredyt można spłacać potem latami. Zadłużyć się nie jest trudno. Ja ufam tylko firmie ExtraPortfel , bo dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem.

glorka
Świeżynka

Post autor: glorka » 30 maja 2018, o 21:09

Może zamiast następnego kredytu gotówkowego to pożyczka prywatna? Ja sama chyba zastanowię się nad taką opcją bo wydaje się zachęcająca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”