praca-własny biznes

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
reloxaphp
Świeżynka

praca-własny biznes

Post autor: reloxaphp » 7 lis 2018, o 19:38

Cześć!
Mam własny biznes samochodowy, w którym zajmuję się czyszczeniem podzespołów w naszych autach. Rozszerzam działalność i zmieniam sprzęt na którym pracowałam ponieważ potrzebuję już czegoś lepszego. Polecicie mi jakieś myjki ciśnieniowe/ultradźwiękowe?

reloxaphp
Świeżynka

Re: praca-własny biznes

Post autor: reloxaphp » 9 lis 2018, o 14:56

Znajomi z branży powiedzieli żebym spojrzała na myjkę ciśnieniową, co o tym sądzicie?

Dominika3
Forumowiczka

Post autor: Dominika3 » 24 lis 2018, o 00:28

odnośnie myjek cisnieniowych to myślę ,że karcher są porządne. Nimi bardzo wygodnie się sprząta. Warto wybrać myjkę z dogodnym dla siebie regulowaniem ciśnienia wody. Dzieki temu latwiej bedzie mozna korzystac z takiego sprzetu.

mamciak5
Świeżynka

Post autor: mamciak5 » 26 lis 2018, o 12:29

Mozna pomyslec o zalozeniu swojej firmy, bo dzisiaj jest latwo ja prowadzic. Wiele rozwiazan dla biznesu w tym pomaga.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 1 gru 2018, o 09:53

Ja pracuje na co dzien przez internet i bardzo dobrze mi to wychodzi, jednak co raz częsciej mam problemy z migrenami i chyba będę musiała kupic sobie okulary.

zofialipska
Forumowiczka

Post autor: zofialipska » 19 kwie 2019, o 14:06

Jak ja postawiłam na firmę związaną z branżą motoryzacyjną, to znajomi, zwłaszcza faceci śmiali się, że kobieta tego nie ogarnie :D A tymczasem ogarniam i to całkiem nieźle. Znalazłam sobie producenta polipropylenu spienionego - firmę Pro EPP w której zamawiam części samochodowe (zamienniki dla tradycyjnych materiałów, a są o wiele bardziej wytrzymałe, stąd świetnie sprawdzają się w tej branży) i działam :D powodzenia z tymi myjkami

stella
Forumowiczka

Post autor: stella » 2 cze 2019, o 21:51

Ja myślę o walsnym biznesie, al to za kilka lat. Najpierw trzeba zdobyc doswiadczenie. Powysyłałam ostatnio kilka cv, ktore zrobilam w kreatorze szybkiecv. Czekam na odzew ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”