Reklama w internecie

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
dynamical
Forumowiczka

Reklama w internecie

Post autor: dynamical » 28 lip 2016, o 13:12

Prowadzę firmę już od 2 lat i chciałabym ją bardziej, mimo dobrych zysków, rozreklamować w internecie. Na obecną chwilę posiadam fanpage na FB, konto na Twitterze oraz własną stronę internetową. Ostatnio znajoma opowiedziała mi o pozycjonowaniu. Myślicie, że pozycjonowanie stron to dobry pomysł, w który warto zainwestować? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Beatrice
Świeżynka

Re: Reklama w internecie

Post autor: Beatrice » 3 mar 2017, o 11:17

Tylko nie spamuj, jeśli sama się pozycjonuje spamem na forum dla kobiet i mam, bardzo adekwatne miejsce :)

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 9 mar 2017, o 08:33

Każdy łapie się czego może,nie oceniałabym wszystkich tak pochopnie.

Araon
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Araon » 16 wrz 2017, o 12:43

i właśnie to co teraz zrobiliście jest także jedną z form reklamy.

Paulaxxgn
Świeżynka

Post autor: Paulaxxgn » 14 lis 2017, o 12:46

Reklama w internecie jest bardzo ważna bo większość z nas korzysta w życiu codziennym z internetu. Reklamy płatne mogą w szybki sposób zwiększyć ilość potencjalnych klientów. Jeśli chcemy zwiększyć efektywność i skuteczność reklamy powinniśmy skorzystać z kilku form, a nie wyłącznie z jednej.

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 23 lis 2017, o 10:30

Reklama w internecie teraz jest bardzo popularna ale jednak nie warto rezygnować całkowicie z innych form reklamy. Na przykład u nas się stosuje gadżety reklamowe, nawet na jakieś targi branżowe czy coś dobrze się sprawdzają.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 26 lis 2017, o 17:55

Jeżeli chodzi o reklamę firmy w internecie, najlepiej jest skorzystać z pozycjonowania SEO czyli nic innego jak, windowanie swojej strony na sam szczyt wyszukiwarki poprzez słowa klucze. Czym jest pozycjonowanie stron i jak go używać podczas reklamowania swojej strony?

oska
Młodsza Forumowiczka

Post autor: oska » 14 wrz 2018, o 18:15

Ja mogę polecić stronę wykonawca.taelo.pl. Wystarczy tam założyć darmowe konto oraz stworzyć wizytówkę firmy i... czekać na zlecenia. Mój mąż- hydraulik zaczynał się reklamować w ten sposób. Teraz ma więcej zleceń niż wolnego czasu hehe:)

weltka
Świeżynka

Post autor: weltka » 14 wrz 2018, o 18:27

Na pewno jest jedną z najbardziej chwytliwych reklam :D Ja właśnie tak poznałam dewelopera, u którego kupiłam moje piękne mieszkanko :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”