Prezent dla faceta na urodziny

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
basienka
Forumowiczka

Re: Prezent dla faceta na urodziny

Post autor: basienka » 1 paź 2018, o 20:34

A nie myslalas moze o kamerce samochodowej? Ja moge Ci polecic xblitz trust - mamy ja w obu samochodach i sprawdza sie swietnie. Baterie ma trwalsze, bo ma superkondensatory, a dodatkowo jeszcze filtr polaryzacyjny, dzieki czemu jakosc nagran jest jeszcze lepsza.

liljuszka
Świeżynka

Post autor: liljuszka » 9 paź 2018, o 20:48

To kopalnia wiedzy odnośnie prezentów ;) Ja w tym roku stwierdziłam, że torba na laptopa to będzie dobry prezent ;) Mąż już miał taką podstarzałą. Sam sobie oczywiście nie kupi dopóki stara by się nie rozleciała. Przeglądałam oferty i natrafiłam na torby na laptopa. Może któraś z was skorzysta. Prezent świetny, mąż zadowolony, no i budżet domowy też nie nadszarpnięty ;) Nie jesteśmy zwolennikami wydawania fortuny na prezenty. Wolimy odkładać na wakacje ;)

biznesmama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: biznesmama » 23 paź 2018, o 14:25

Jeżeli lubi dbać o swój wygląd, to pewnie dużo ćwiczy. W takim razie może zegarek sportowy? Na Zegarownia.pl można kupić zegarki Suunto z 10 % rabatem, trzeba tylko wpisać kod ,,zlapdystans'' przy zamowieniu.

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Post autor: Matka_Wariatka » 30 paź 2018, o 09:48

Ja zabrałam swojego faceta na koncert Zenona Martyniuka! :D Polecam, świetna zabawa!

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 31 paź 2018, o 10:13

Jeżeli szukasz prezentu na urodziny dla faceta to może zainteresuje Cie książka. Dzieki tej ksiażce twój facet na pewno będzie zadowolony.

Evan
Świeżynka

Post autor: Evan » 31 paź 2018, o 11:29

To wszystko zależy od charakteru..

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 31 paź 2018, o 15:27

Polecam jakiś praktyczny prezent taki jka np. torba:
Obrazek
W Merg.pl znajdziesz wiele ciekawwych pomysłów na praktyczne prezenty taakie jak torby, portfele - polecam tam zajrzeć i czegoś ciekawego poszukać.

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 3 gru 2018, o 21:56

Jak jezdzi samochodem to fajnie sie tez sprawdzi taka kamerka Xblitz Park View - ja sie bardzo latwo montuje w lusterku, ma super jakosc i ten obraz jest bardzo dobrze widoczny, a gadzet naprawde przydatny

biznesmama
Młodsza Forumowiczka

Post autor: biznesmama » 21 gru 2018, o 10:38

Jak uprawia jakiś sport to może jakiś funkcjonalny zegarek sportowy?

musia
Świeżynka

Post autor: musia » 21 gru 2018, o 21:22

Pomyślałabym nad czymś praktycznym - fajnie gdy prezent jest używany, a nie stoi na półce i czeka na lepsze czasy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”