Prezent dla faceta na urodziny

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
dynamical
Forumowiczka

Re: Prezent dla faceta na urodziny

Post autor: dynamical » 21 cze 2018, o 11:44

Ja w tym roku na 40 urodzinki zorganizowałam mu imprezkę z rodziną i znajomymi. Nie podejrzewałam, że aż tak się ucieszy. Miło jest spędzać czas z tymi na którym ci zależy. :)

ewelinnna
Świeżynka

Post autor: ewelinnna » 21 cze 2018, o 15:37

Prezent, z którego jestem dumna najbardziej, to płyta dvd, którą mój mąż dostał ode mnie na 2 rocznicę ślubu :) Były na niej nasze wspólne zdjęcia, film z ceremonii i kilka prywatnych rzeczy ;) Pamiętam że trochę się naszukałam kto by mi taką płytę wytłoczył i dodatkowo zaprojektował jakieś opakowanie pod tą okazję.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 21 cze 2018, o 21:08

A moze coś praktycznego, jak np. torba:
Obrazek
Wydaje mi się to rozwiązanie bardzo ciekawe. W sklepie Merg.pl znajdziecie masę różnych, praktycznych prezentów :) Warto wybrać coś z ich oferty.

filrajt
Świeżynka

Post autor: filrajt » 2 lip 2018, o 13:04

dynamical pisze:
21 cze 2018, o 11:44
Ja w tym roku na 40 urodzinki zorganizowałam mu imprezkę z rodziną i znajomymi. Nie podejrzewałam, że aż tak się ucieszy. Miło jest spędzać czas z tymi na którym ci zależy. :)
No taka forma prezentu jest zdecydowanie najlepsza :) po co komu 10ty portfel... ważniejsze są chwile które zapamiętamy.

lunatyk333
Świeżynka

Post autor: lunatyk333 » 6 lip 2018, o 16:03

Krawat t też dobry pomysł

fiszerowa
Forumowiczka

Post autor: fiszerowa » 13 lip 2018, o 07:52

Mój mąż marzył o kamerce GoPro, to typowy gadżeciarz. Szukałam korzystnych ofert, ale wszędzie były strasznie drogie. Na szczęście udało mi się znaleźć fajną ofertę.

bratkows_ka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: bratkows_ka » 19 lip 2018, o 12:03

Ja ostatnio kupiłam swojemu zegarek i był bardzo zadowolony :)

maziunka
Świeżynka

Post autor: maziunka » 30 lip 2018, o 18:09

A my wspólnie z mężem sobie sprawiliśmy prezent, a mianowicie wzięliśmy w leasing "kosę" laptopa, który bardzo dobrze sprawuje sie nie tylko jesli chodzi o prace, ale także o gry. Warunki leasingu bardzo korzystne, polecam sprawdzic!

aralka
Świeżynka

Post autor: aralka » 5 sie 2018, o 17:14

Do robienia prezentow to trzeba miec jednak intuicje. Ja wiele razy w zyciu sie spotkalam z faktem otrzymania czegos co nie do konca bylo mi przydatne. To nasuwa pewien wniosek .. powinno sie dobierac prezenty na podstawie wiedzy jaka posiadamy o drugiej osobie - czytaj chodzi bardziej o gusta i gusciki. Danie samych pieniedzy nie jest rozwiazaniem, a raczej ucieczka od problemu "co dac". W sieci mozna znalezc bardzo duzo oryginalnych pomyslow .. na przerozne prezenty. Ja natomiast stawiam na aspekt praktyczny. Moj mezczyzna lubi chodzic dobrze ubrany .. dlatego tez jesli juz to kupilabym mu dobrej jakosci skorzany pasek do spodni.

welka
Świeżynka

Post autor: welka » 7 sie 2018, o 17:03

Gadżety chyba najlepsze dla tych naszych wybrednych panów :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”