Prezent dla faceta na urodziny

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Awatar użytkownika
kametr
Forumowiczka

Prezent dla faceta na urodziny

Post autor: kametr » 18 maja 2016, o 06:59

za niecały miesiac mój maz będzie miał urodziny. Nie mam żadnego pomysłu na prezent, chociaż zastanawiałam się nad albumem na zdjęcia w skórzanej albo drewnianej oprawie i szalikiem. Doradźcie coś

mweni
Świeżynka

Re: Prezent dla faceta na urodziny

Post autor: mweni » 10 lip 2016, o 21:21

A to jest świeny pomysł. Jeśli on lubi takie rzeczy to na pewno się ucieszy. Możesz jeszcze ewentualnie kupić ramki na zdjęcia żeby mógl postawić na biurku w pracy. : )

Awatar użytkownika
henke
Forumowiczka

Post autor: henke » 23 lip 2016, o 10:22

Bądź oryginalna. Zerknij sobie tutaj:
goodies.pl/381-prezenty-dla-mezczyzny

Na stronie jest spory katalog prezentów dla faceta. Mężczyźni to totalni gadżeciarze tak wieć uwielbiają takie męskie zabawki. Fajny jest na przykład taki portfelowy ninja:
Obrazek
Ewentualnie taki budzik
Obrazek

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 18 gru 2016, o 14:46

Mój mąż pracuje na infolinii, więc często ma migreny i inne dolegliwości. Postanowiłam mu w tym roku kupić odpromiennik Creatos. Mam nadzieję, że zadziała, bo to promieniowanie naprawdę daje się we znaki.

nastkakowal
Młodsza Forumowiczka

Post autor: nastkakowal » 16 sty 2017, o 22:29

Narzeczony, facet, mąż, kohabitant, absztyfikat...tyle określeń, a jednak potrzeby z grubsza te same. O dziwo jestem przekonana (po własnych doświadczeniach z wieloma facetami), że oni są głównie nastawieni na szpan, kasę, wielkość, ego i cwaniacką pokazówkę - nawet jeśli sami tego nie przyznają. Dając w prezencie jakiś wypasiony sprzęt - http://www.redcoon.pl/c02040000-Ultrabooki-i-notebooki - możemy być pewne, że nie tylko będą chodzić nam na smyczy przez bardzo długi czas, ale jeszcze posłusznie wykonywać polec...w sensie prośby ;) polecam na facetach nie oszczędzać, bo z nimi jak w życiu - inwestycje się zwracają tylko wtedy, gdy faktycznie czymś inwestujemy, a nie liczymy na zyski bez wkładu własnego ;)

Sasza
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Sasza » 9 mar 2017, o 08:41

mweni pisze:A to jest świeny pomysł...
Zgadzam się w zupełności,takie prezenty są niezastąpione.Pamiętajmy jednak żeby do fajnej fotografii wybrać też fajną ramkę w odpowiednim stylu.

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 27 kwie 2017, o 10:13

Myślę że portfele skórzane są całkiem dobrym pomysłem na prezent dla faceta, są praktycznie i stosunkowo niedrogie

Awatar użytkownika
Gloria
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Gloria » 16 maja 2017, o 10:58

Jakiś portfel na pewno byłby dobrym wyjściem, ale ja kierowałabym się w takiej sytuacji szczególnie doskonałą jakością wykonania.

Draboska
Świeżynka

Post autor: Draboska » 7 cze 2017, o 14:47

A co sądzicie o prezentach takich jak zabranie na koncert? Przeszło mi przez myśl, żeby ukochanego zabrać na Electronicbeats festiwale.

Zanada12
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Zanada12 » 26 cze 2017, o 08:49

Dobry pomysł, ale pod warunkiem, ze lubi, mój by raczej nie chciał. Ja to jednak tak myślę, że mam dobrze, mżą jest zawodowym kucharzem więc z tymi prezentami jakoś zawsze mi się udaje. Co prawda dawno mu już nic nie kupowałam z takich praktycznych rzeczy i w tym roku własnie na taki postawiłam. Coś mi się obiło o uszy jak rozmawiał z kolegą o jakichś nożach japońskich. Trochę poszukałam i kupiłam mu takie na kuchnianawidelcu.pl. Przyznam, że trochę był zdziwiony tym prezentem, ale najważniejsze, że kupiłam te, o które mu chodziło, a najbardziej ucieszył go ten z powłoką antyadhezyjną, ale nic sie do niego nie lepi. Chyba kupię jeszcze z jeden taki, noże zawsze się przydadzą w domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”