Weselne trendy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Drekil21
Świeżynka

Re: Weselne trendy

Post autor: Drekil21 » 8 lis 2018, o 11:06

Póki co to odległe marzenia.

jupler
Młodsza Forumowiczka

Post autor: jupler » 24 lis 2018, o 23:21

Dla mnie podstawą jest odpowiednia sala weselna ;) Tutaj nie ma co iść za jakimiś trendami, a najlepiej jest postawić na proste i sprawdzone rozwiązania takie jak np. klimatyczny dom weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą ;)

mamma999
Forumowiczka

Post autor: mamma999 » 12 gru 2018, o 09:27

Ja chciałabym zaproponować Wam salę w plenerze. Piękny ogród, wystrój i wszystko idealne przygotowane na Wasz dzień.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 22 gru 2018, o 07:25

Ja bym nie zwracała uwagę na trendy. Wesele ma być udane. Jedynie o czym nie można zapomnieć to podziękowania dla rodziców.

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 25 lut 2019, o 20:20

Organizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyczyn :) Wiem coś o tym :) Na szczęście udało się nam znaleźć naprawdę piękną sale w miejscowści Kosów Lacki, salę u Jakuba Wszystko tam dla nas zorganizowano, super kontakt. Na miejscu też są miejsca hotelowe wiec goście mogli spać, wygodna opcja :)

gagaAga
Młodsza Forumowiczka

Post autor: gagaAga » 4 mar 2019, o 21:10

u nas też było super :) chciałabym jeszcze raz...

zlotaklamka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 12 kwie 2019, o 19:20

zapoznajcie sie z oferta sali Tango, od centrum Warszawy 30 km, lokalizacja dobra, dojechac łatwo, okolica ładna. Oni tam juz ładnych pare lat takie imprezy okolicznosciowe organizuja, wiec mozna sie zdac na ich doswiadczenie, dobre rady.Wesela to ich specjalnosc, sala, plener, co kto woli, jestem bardzo zadowolona z ich usług, organizacji, zaangazowania

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 14 kwie 2019, o 11:33

Ja już swoje wymarzone wesele miała :) miesiąc temu w hotelu Pod zielonym dębem w Bohuminie i nic bym nie zmieniła! To był cudowny dzień i wszystko było zorganizowane perfekcyjnie za co w sumie należą się brawa obsłudze lokalu.

Jestella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Jestella » 23 kwie 2019, o 15:53

Ja zawsze uważam że wesele to musi być takie jak młodej parze pasuje. To co im się podoba,co lubią. Ja zawsze chciałam mieć duże wesele w dużej sali. I wybrałam Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej. Mieliśmy dużo osób bo mamy duże rodziny. Sala piękna ,cudownie przystrojona. Jedzenie przepyszne, pięknie podane. Obsługa też na najwyższym poziomie. Zamówiliśmy sobie pokaz sztucznych ogni. Po prostu doszliśmy do wniosku że wesele mamy tylko jedno. Ii tak właśnie chcieliśmy ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”