Weselne trendy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
olivka86
Forumowiczka

Re: Weselne trendy

Post autor: olivka86 » 1 wrz 2018, o 20:57

My wszystko organizujemy sami. Mamy listę i działamy według niej - jest o wiele łatwiej :) Po niedzieli mamy w planach ogladanie sal. Szukamy czegoś pod Warszawą. Póki co naszym faworytem jest Hotel Poniatowski. Mają świetną ofertę atrakcyjne ceny. Poza tym lokalizacja nam bardzo odpowiada.

Kaśka29
Świeżynka

Post autor: Kaśka29 » 26 wrz 2018, o 10:00

Przejrzałam wszystkie wpisy w wątku i muszę przyznać, że macie bardzo ciekawe propozycje. Ja ostatnio byłam na weselu, gdzie w ramach upominku, każdy dorosły dostał tabletki 2KC. Przyznam szczerze, że bardzo mnie ten pomysł zainteresował. O tym środku już słyszałam i miał on dobre opinie. Spróbowałam i faktycznie mimo spożywanego alkoholu czułam się dobrze, a na drugi dzień nie miałam kaca. Z tego co wiem, żaden z gości nie skończył imprezy zbyt wcześnie i nie było żadnych przykrych incydentów związanych z nadmiarem alkoholu. Według mnie to świetny pomysł. :D

Bryłka83
Forumowiczka

Post autor: Bryłka83 » 28 wrz 2018, o 12:23

Obecnie wiele młodych par decyduje się na nowoczesne wesela. I ja takie miałam. W pierwszej kolejności zrezygnowaliśmy z orkiesty (która wydaje mi się już niezbyt modna) na rzecz oprawy muzycznej przygotowanej przez Funtastic Events. To był strzał w 10! Dzieki temu, że muzykę grał DJ cała sala bawiła się doskonale. Przede wszystkim leciały najnowsze hity, których ciężko byłoby wymagać od zespołu. Do tego wybraliśmy jeszcze wyszukane menu oraz nowoczesne dekoracje. Przyjęcie udało się idealnie.

Ramona
Świeżynka

Post autor: Ramona » 8 paź 2018, o 14:23

Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat najnowszych trendów w modzie ślubnej warto odwiedzić bloga modowego blog.lemoniade.
Znajdziecie na nim wszystko to,czego szukacie na temat najnowszych trendów,najnowszych kreacji które świetnie będą się sprawdzały na weselu i ślubie.Dzięki poradom zamieszczonym na blogu każda dziewczyna,kobieta będzie czuła się wyjątkowo,będzie też wyglądała zjawiskowo.

Awatar użytkownika
Vegefanka00
Świeżynka

Post autor: Vegefanka00 » 9 paź 2018, o 14:11

Czy jest możliwe wzięcie ślubu kościelnego na łące czy w obecności przyrody?

Barbana88
Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 15 paź 2018, o 19:13

My mielismy styl rustykalny na weselu :D Wybralismy piekny hotel nad zalewem, ogrom kwiatów i piękne dekoracje ktore zamowilam na necie. Podziekowania dla rodzicow i gosci, winetki to wszystko bylo drewniane. Pieknie klasycznie i elegancko :D

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 22 paź 2018, o 14:15

Ja razem z narzeczonym planujemy na weselu naszym rodzicom wręczyć takie podziękowania dla rodziców w formie grawerowanego dyplomu. Bardzo podoba mi sie ten pomysł, to dyplom który sie nie zniszczy po latach i zostanie im pamiątka :) Wydaje mi się że będzie to idealny prezent od nas dla naszych rodziców.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 26 paź 2018, o 21:43

Na naszym przyjeciu rzadzil styl elekgancki. Zaprosilismy z mezem polowe ludzi z pracy, wiec chcielismy sie pokazac z jak najlepszej strony. A mozliwosci do tego byly, bo sala w domu weselnym pokusa jest cudowna. Duza, przestronna i w jasnych odcieniach dzieki czemu podkresla sie niewinnosc mlodych i uroczysty charakter wydarzenia. Jedzenie i obsluge mielismy w cenie. Wszystko na najwyzszym poziomie - kelnerzy bardzo eleganccy, biegali miedzy stolikami i dogadzali gosciom.

oleszka
Świeżynka

Post autor: oleszka » 29 paź 2018, o 10:34

Ja tylko czekam na targi ślubne :D Nie mogę się doczekać!

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 7 lis 2018, o 11:01

Jak wesele to i na pewno szampan :D Grunt to jednak wybrać coś odpowiedniego, a to nie zawsze jest takie proste. Przed weselem warto więc zajrzeć do świetnego miejsca jakim jest Dom Szampana, gdzie można spróbować różnych szampanów i wybrać ostatecznie na wesele taki, który okaże się najlepszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”