Weselne trendy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
compelling
Młodsza Forumowiczka

Weselne trendy

Post autor: compelling » 30 wrz 2014, o 14:05

Jakie chciałybyście, aby było wasze wymarzone wesele? A może ono się już odbyło? Zapraszam do dyskusji ;)

Araon
Młodsza Forumowiczka

Re: Weselne trendy

Post autor: Araon » 10 wrz 2017, o 02:48

Jeśli chodzi o wesele to są według mnie dwie bardzo ważne rzeczy. Po organizacji swojego wesela wiem, że należy zdecydować się na odpowiednią salę tak aby wszyscy goście czuli sie na niej komfortowe, a także zespół lub DJ'a (to już zależy od indywidualnych preferencji). U nas akurat grał ten zespół http://www.zespolgem.pl/ i jeśli chodzi o woj. małopolskie to naszym zdaniem był to najlepszy wybór. Bardzo fajnie angażowali gości w różne zabawy, nikt nie narzekał a wszyscy bawili się do białego rana :).

basienka
Forumowiczka

Post autor: basienka » 22 lis 2017, o 19:51

Teraz to warto chyba brać konsultantów ślubnych, przynajmniej przyjaciółka korzystała z takich usług i bardzo zadowolona była. Taka pełna organizacja to super sprawa bo nie mamy tyle stresu i wszystko jest zaplanowane. Jej organizowała wszystko firma Agaya - ale normalnie od winietek po animacje dla dzieci żeby się nie nudziły ;) pomysłów od groma mieli

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 19 gru 2017, o 14:51

Taka pomoc i wsparcie znających się na rzeczy osób na pewno ma sporo zalet, ale to raczej średnia opcja dla osób, które mają dość ograniczony budżet - co jednak dość często ma miejsce. Na chwilę obecną warto jest po prostu zorganizować wesele w na tyle dobrym miejscu, by nie było konieczne nawiązywanie współpracy z osobami, które na co dzień trudnią się pomaganiem przy organizowaniu wesela. Moja siostra organizowała wesele w lokalu jakim jest Zajazd Jurajski w województwie śląskim, a konkretniej w Kroczycach koło Zawiercia i była bardzo zadowolona, ponieważ zajęto się tam przygotowaniem od początku do końca. W takich sytuacjach płaci się raz i nie trzeba przejmować się dopinaniem wszystkiego na ostatni guzik. No ale kto co woli - ludzie mają różne upodobania.

:happy:

karolciaaa
Forumowiczka

Post autor: karolciaaa » 23 lut 2018, o 15:51

A uważacie że lepiej do ślubu w krawacie czy muszce? Bo na https://nonchalant.pl/ znaleźliśmy fajne krawaty jedwabne i świetne muszki i ciężka jest decyzja :D

Malwena
Świeżynka

Post autor: Malwena » 9 kwie 2018, o 11:12

Ja jestem otwarta i na krawat i na muszkę :) Nie wiem tylko, jak mój narzeczony.
A jeśli chodzi o wesele, to wydaje mi się, że najważniejsza jest ładna i wygodna sala, dobre jedzenie, dobra muzyka i oczywiście coś, co uwieczni te piękne chwile :) Moje wciąż przede mną, czyli w październiku i mam już zaplanowane prawie wszystko, łącznie z reportażem ślubnym http://www.agnieszkaklosinska.pl/reportaz-slubny/ u pani Agnieszki z Warszawy, którą zatrudniła wcześniej moja siostra :) Przyznaję, że trochę jej pozazdrościłam i sama chcę mieć coś równie dobrego. Pozostaje jeszcze tylko wybór DJ-a i ... o zgrozo sukienki, bo na nią wciąż nie mogę się zdecydować :?

domi78
Forumowiczka

Post autor: domi78 » 7 cze 2018, o 09:00

Szampan na wesele to kwestia bardzo ważna – w końcu czym innym mielibyśmy uczcić zdrowie młodej pary? Wiele par ma dylemat jaki szampan kupić i ja też zaliczam się do takich osób. Wspólnie z narzeczonym przeglądaliśmy sklepy ale wybór jest bardzo duży. Ale unikalne i oryginalne szampany są w sklepie Dom Szampana. Czy ktoś może już tam kupował ? Poradzicie może ile butelek trzeba na 150 osób ? Bo ja nie bardzo wiem jak się to przelicza.

Bucik
Świeżynka

Post autor: Bucik » 7 cze 2018, o 18:09

Teraz ciężko się w tym wszystkim połapać, ale ja jestem tradycjonalistom

Barbana88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Barbana88 » 7 cze 2018, o 21:39

My juz jakiś czas po :D Ale pamiętam wszystko jak by to było dzisiaj. Wesele odbyło się w zajeździe Hetman pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/ gdzie piękna sala, pyszne jedzenie i niesamowicie miła i przyjazna obsługa towarzyszyły nam do 6 rano :) Wspaniały zespół wokalisty grajacego na organach i saksofonisty no i fotograf ktory uwiecznil kazda piekna chwile naszego nowego zycia :D

fajerwerka
Młodsza Forumowiczka

Post autor: fajerwerka » 13 cze 2018, o 17:41

Jeżeli szukalibyście takiej sali do organizacji wesela w okolicach Dąbrowy Górniczej, to polecam salę w https://rafael.com.pl/ . Naprawdę jest to przepiękne miejsce. Oczywiście zapewnione sa również miejsca noclegowe dla gości. W ofercie znajdziemy również menu - zarówno zimne jak i gorące dania, napoje, obsługę, dekoracje a także możliwość wyjścia do pięknego ogrodu ;)
"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”