Inna ' książka '

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
Hailie21
Świeżynka

Re: Inna ' książka '

Post autor: Hailie21 » 23 paź 2018, o 21:04

A czy ktoś z Was miał może styczność z książką o tytule obłęd 44? Zastanawiam się obecnie nad jej zakupem, opis mi się spodobał jednak chętnie posłucham jeszcze kogoś kto ją przeczytał. Obecnie skończyły mi sie już moje pozycje w domu i księgarnia to chyba jedyne miejsce gdzie mogę coś znaleźć :D

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 7 lis 2018, o 11:10

Muszę przyznać że nie znam tej książki ale wydaje sie byc ciekawa, na pewno ją sprawdzę :) Musze tylko coś zrobić z nadmiarem ksiazek w mojej biblioteczce bo zaczyna miesca na nowe brakować. Chyba sie zdecyduje na sprzedaż połowy z nich.

DobraMama
Forumowiczka

Post autor: DobraMama » 8 lis 2018, o 15:30

Ja oprócz książek bardzo lubie czytać blogi. Na pewno warto sprawdzić, moimi ulubionymi wpisami są te o dietach, lubie eksperymentować w kuchni. A jeżeli ma to być zdrowe i dietetyczne to tym bardziej.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 21 lis 2018, o 12:32

Co do książek to ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę na tej stronie profit24. Jest to bardzo atrakcyjna dla mnie strona ponieważ jest tutaj wiele ksiązek róznych gatunków i autorów. Mam nadzieję że uda mi sie tutaj znaleźc kilka ksiażek na samotne wieczory. Mąż często wyjeżdza w delegacje i musze sobie jakoś zając ten czas.

rezolutna
Forumowiczka

Post autor: rezolutna » 28 mar 2019, o 11:14

Wszystko jest zależne od tego czego w danym momencie potrzebujemy. Ja jestem tuż przed maturą i bardzo mi się przyda ta pozycja https://www.taniaksiazka.pl/matura-focus-3-workbook-b1-b1-bartosz-michalowski-p-475640.html Ksiązka z ćwiczeniami, która pozwoli utralić słownictwo i pozwala ćwiczyć język angielski na ciekawych tekstach.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 8 kwie 2019, o 18:55

Jak szukacie czegoś dobrego do czytania to zerknijcie sobie na książki Mroza.
Moim zdaniem to prawdziwy mistrz jeżeli chodzi o kryminały. Zacznijcie od jego książki "Testament", jest naprawdę niezła. Ebooka mozna znaleć w dobrej cenie ;)

Beatris
Młodsza Forumowiczka
Kontakt:

Post autor: Beatris » 12 kwie 2019, o 18:18

Ostatnio "Dzisiaj trzeba wybrać" i "Dekalog" - Piotr Glas.

Wysimirska
Forumowiczka

Post autor: Wysimirska » 6 maja 2019, o 19:04

Ostatnio czytałam "Ciemno, prawie noc" Joanny Bator.
Do lektury zachęciła mnie oczywiście premiera w kinie, ale ksiązka serio nie ma sobie równych. Dawno nie czytałam czegoś tak dobrego polskiego autorstwa. Jak lubicie trzymające w napięciu powieści to ta gwarantuję, że się Wam spodoba.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”