Inna ' książka '

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
compelling
Młodsza Forumowiczka

Inna ' książka '

Post autor: compelling » 30 wrz 2014, o 14:00

Dziewczyny, odkryłam coś bardzo dziwnego ale fajnego :) http://zniszcztendziennik.pl/pokoloruj-liniami/ Wiem, że ta "książka" nie jest chyba przeznaczona dla naszej grupy wiekowej, ale bardzo mi się to podoba! Fajny pomysł na prezent dla kogoś kreatywnego.

asiolcza
Forumowiczka

Re: Inna ' książka '

Post autor: asiolcza » 8 lis 2014, o 09:49

No dosyć ciekawe i nie banalne :) Kupię całej rodzince, niech się wyżyją :D Najlepsze wyzwanie dla męża, bo dla niego książki to "świętość", a takie celowe niszczenie? Jak On to przeżyje? :P

Aleksandra1982
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Aleksandra1982 » 7 sty 2015, o 11:58

Kupiłam tą książkę siostrze pod choinkę mimo,że ma 29lat ;) Bardzo się cieszyła.
Ale odnośnie fajnych książek, to znalazłam fajny pomysł na prezent dla dziecka- ksiażka personalizowana. w tytule takiej książki umieszcza się imię i nazwisko dziecka i powstaje np "Janek Kowalski ratuje białą kotkę." Potem w treści tej bajki dziecko może przeczytać o swoich przygodach i swojego najlepszego przyjaciela,a akcja toczy się w jego rodzinnym mieście. Można też zamieścić zdjęcie dziecka z dedykacją na pierwszej stronie. Bardzo fajna sprawa i niedroga :)

ingrid88
Młodsza Forumowiczka

Post autor: ingrid88 » 2 lut 2015, o 16:04

W internecie mozna też zamówić bajki dla dzieci, wystarczy podac swoije imię i książka jest personalizowana dla konkretnego dziecka, super sprawa, no ale niestety bajka nie kosztuje 15zł tak jak w zwykłym markecie

laura1130
Świeżynka

Post autor: laura1130 » 1 lip 2015, o 10:34

fajna książeczka:) a jaki jest wasz stosunek do puzzli piankowych dla maluchów.

laleczka
Forumowiczka

Post autor: laleczka » 6 maja 2018, o 19:17

Ja nie czytam już ksiązek od dawna, nie spotkałam się od lat z tytułem który by mi podpasował, nie oznacza to jednak że w ogóle nie czytam :) lubie blogi. Można się wielu rzeczy dowiedzieć oraz nauczyć, Lubie blogi ze względu na niepowtarzalność kazdego z osobna :) bardzo mnie wciagają wpisy i często trace pół dnia na blogu :)

truskaweczka
Świeżynka

Post autor: truskaweczka » 25 maja 2018, o 19:08

Jeśli lubicie czytać swoim dzieciom to polecam taniaksiazka.pl. Jest tam wiele ciekawych książek dla dzieci. Moja córeczka uwielbia kiedy jej czytam więc i sama planuję zamówić ze strony kilka książeczek.

darkaa
Świeżynka

Post autor: darkaa » 28 maja 2018, o 14:24

Pewnie świetnie działa na stres :) Ale chyba nie mam niestety czasu na takie rzeczy

muminka
Forumowiczka

Post autor: muminka » 16 sie 2018, o 10:55

Duży wybór książek dla dzieci i to niedrogich jest w Gandalfie, ja tam ostatnio zrobiłam spore zakupy i pewnie wystarczy moim maluchom czytania na kilka miesięcy, warto łapać takie okazje zwłaszcza kiedy dzieci lubią czytać

Anastazja
Forumowiczka

Post autor: Anastazja » 6 wrz 2018, o 12:48

Ja oprócz ksiażek to bardzo lubie czytać różnego rodzaju blogi. Na pierwszym miejscu są dla mnie wątki o urodzie i zdrowym odżywianiu, ale czasem też zaglądam w dział parentingowy, Bardzo lubie takie miejsca i wam równieź takie czytanie blogów bo to się naprawdę opłaca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”