Gdzie kupujecie fajne perfumy?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
oska
Młodsza Forumowiczka

Gdzie kupujecie fajne perfumy?

Post autor: oska » 25 paź 2018, o 17:57

Jak w temacie- gdzie kupujecie perfumy? Przez internet czy w drogerii? Używałyście kiedyś testerów? Czy one naprawdę niczym nie różnią się od pełnowartościowego produktu? Zastanawiam się nad zakupem nowych perfum, bo widzę że ceny są dużo korzystniejsze niż w galeriach w moim mieście. No i flakoniki mają bardzo ładne więc bez obaw będę mogła go postawić "na widoku"

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Re: Gdzie kupujecie fajne perfumy?

Post autor: vizzka » 30 kwie 2019, o 08:14

ja przez internet, w perfumerii " perfumik.pl". Mają stronę internetową i fanpage na facebooku. Generalnie wybór zapachów i dla kobiet i dla mężczyzn jest ogromny. Jak masz jakieś swoje ulubione perfumy to wystarczy poszukać ich odpowiednika wśród tych, które mają w ofercie. Zapachy intensywne i to co dla mnie najważniejsze - trwałe. No i pojemność mają idealną - 33 ml.

mamusia123
Świeżynka

Post autor: mamusia123 » 13 cze 2019, o 13:30

Moim zdaniem zakupy na internecie są bardziej opłacalne, niż w zwykłym sklepie w galerii handlowej. Moja dobra koleżanka miała ostatnio urodziny była to naprawdę dobra chwila by kupić jej ulubioną wodę perfumowaną, na szczęście jest wiele dobrych ofert w internecie i znalazłam https://perfumy.pl/product-pol-2326-Tommy-Hilfiger-Pear-Blossom-woda-perfumowana-50-ml.html w bardzo dobrej cenie. Mam nadzieję, że koleżance spodoba się prezent, w końcu to prezent od serca!

kamilka123
Świeżynka

Post autor: kamilka123 » 14 cze 2019, o 08:39

Perfumy zawsze zamawiam przez internet, ponieważ cena jest o wiele niższa niż w sklepach stacjonarnych. Mam już sprawdzoną drogerię internetową i to zwykle w niej robię zakupy. :) Cieszy mnie to, że paczka jest zawsze dobrze zabezpieczona i nigdy nic w trakcie transportu się nie uszkodziło, a zamówienie jest szybko realizowane i na paczkę nie muszę długo czekać. :) Jeśli chcesz sprawdzić sobie ich ofertę to wejdź na stronę: https://tagomago.pl/ :) Ja jestem zadowolona, więc Ty też powinnaś być.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”