Jak dbać o zdrowie?

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
paramonta
Młodsza Forumowiczka

Re: Jak dbać o zdrowie?

Post autor: paramonta » 9 maja 2019, o 15:38

Fajnie mieć taki pakiet medyczny, ja nie mam ale też sobie radzę. Jak potrzebne mi badania laboratoryjne to idę do Panaceum na Jana Pawła II i za niewielkie pieniądze mam najdokładniejsze podstawowe badania porobione

Jestella
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Jestella » 22 maja 2019, o 19:23

Wydaje mi się że dobrze jest robić badania profilaktycznie raz na rok. Ja chodzę w Bydgoszczy do przychodni Nasz Lekarz i mój lekarz rodzinny dr. Gerynowicz-Balak bardzo polecała mi, aby takie badania robić. To jest pierwszy krok do tego aby szybko zadziałać gdy coś nam zacznie dolegać. Badanie krwi trwa moment a może nam dużo o nas powiedziec.

mlodamama21x
Świeżynka

Post autor: mlodamama21x » 31 maja 2019, o 07:07

od jakiegoś czasu badania laboratoryjne kupie w e-sklepie firmy luxmed, nie czekam w kolejce do rejestracji, place przez neta :jupi: i jestem bardzo szcześliwa

kulska
Forumowiczka

Post autor: kulska » 12 lip 2019, o 16:29

Ja te jestem za tym żeby się badać jak najczęściej, bo mozna szybciej zareagować, ja wyszła mi gorzej cytologia to ginekologa poleciła mi żel papilocare do stosowania przez pół roku, pomogło i obyło się bez poważniejszych zabiegów, teraz moja cyto jest w porządku

pektosa
Świeżynka

Post autor: pektosa » 1 sie 2019, o 11:24

paramonta pisze:
9 maja 2019, o 15:38
Fajnie mieć taki pakiet medyczny, ja nie mam ale też sobie radzę.
Zawsze możesz wykupić sobie taki pakiet medyczny w medicover, polecam bo sama korzystam z tej opieki medycznej i jestem zadowolona, nie kosztuje to wiele a jak zachorujesz nie musisz się martwic że nie dostaniesz się do lekarza

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”