Internetowe suplementy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
superowa
Świeżynka

Internetowe suplementy

Post autor: superowa » 9 paź 2018, o 12:06

Po ciąży dość mocno wypadły mi włosy. Koleżanka doradziła mi zacząć stosować lek Biotebal. Ktoś z Was korzystał z tego suplementu i widział poprawę?

Matka_Wariatka
Forumowiczka

Re: Internetowe suplementy

Post autor: Matka_Wariatka » 12 paź 2018, o 08:17

Ja na skórę, włosy i paznokcie polecam krzemionkę z bambusa. Mozna szybko zobaczyć efekty, szczególnie odnośnie włosów. :)

EllenRipley
Forumowiczka

Post autor: EllenRipley » 23 paź 2018, o 08:32

Wystarczy po prostu uzupełniać każdego dnia niedobory witamin i minerałów, by poprawić w dużym stopniu stan skóry, włosów, czy paznokci.

:)

daniella
Świeżynka

Post autor: daniella » 23 paź 2018, o 13:57

Ja jakoś nie mam przekonania do tego typu suplementów - wydają mi się one po prostu bezwartościowe.

ewelina92
Forumowiczka

Post autor: ewelina92 » 29 lis 2018, o 20:50

Jednym z najlepszych suplementów diety moim zdaniem jest zwyczajny płynny aloes, który może stosować wiele osób. Bardzo pozytywne właściwości wpływają na nasze zdrowie oraz urodę. Produkt ma świetne opinie wśród użytkowników. Dystrybutor oferuje też inne podobne specyfiki. Na stronie internetowej można zamówić ten suplement oraz dowiedzieć się informacji na jego temat.

cecylia
Forumowiczka

Post autor: cecylia » 5 gru 2018, o 09:23

Duży ich wybór widziałam też ostatnio na stronie alfabetzdrowia.com.pl. Polecam zajrzeć i się rozejrzeć. Oprócz suplementów i witamin kupicie u nich też inne ekologiczne produkty, między innymi kosmetyki oraz żywność.

teresa.oros
Młodsza Forumowiczka

Post autor: teresa.oros » 29 sie 2019, o 21:12

ewelina92 pisze:
29 lis 2018, o 20:50
Jednym z najlepszych suplementów diety moim zdaniem jest zwyczajny płynny aloes, który może stosować wiele osób. Bardzo pozytywne właściwości wpływają na nasze zdrowie oraz urodę. Produkt ma świetne opinie wśród użytkowników. Dystrybutor oferuje też inne podobne specyfiki. Na stronie internetowej można zamówić ten suplement oraz dowiedzieć się informacji na jego temat.
Jeśli doceniasz moc aloesu to zobacz na https://najlepszyaloes.pl/ jaki maja wybór - od suplementów po kosmetyki, aloes do picia czy moje ulubione olejki aromatyczne. Na ich blogu na stronie możesz poczytać o właściwościach aloesu i ewentualnych przeciwwskazaniach do stosowania konkretnych produktów

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”