Apteka serum

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
nadde
Świeżynka

Apteka serum

Post autor: nadde » 8 paź 2018, o 22:40

Moja dziewczyna często narzeka na swoje rzęsy. Niedługo ma imieniny więc z tej okazji postanowiłem kupić jej jakieś serum które jej pomoże. Czy waszym zdaniem będzie zadowolona z upominku?

vizzka
Młodsza Forumowiczka

Re: Apteka serum

Post autor: vizzka » 31 maja 2019, o 09:46

nadde i co udało się coś kupić i wzmocnić te rzęsy ? Jesli nie to powiedz dziewczynie żeby przeszła się do Rossmana i kupiła sobie to serum stymulujące wzrost rzęs z Christiana Laurenta. Moje rzęsy jeszcze 2 miesiące temu były naprawdę w opłakanym stanie a teraz nie dość, że nie wypadają i się nie kruszą to jeszcze zaczęły rosnąc jak szalone :)

ewa.pe
Świeżynka

Re: Apteka serum

Post autor: ewa.pe » 7 sie 2019, o 07:33

Serum to dobry pomysł, ale myślę, że jeszcze lepsze są sztuczne rzęsy, w przeciwieństwie do serum dają efekt natychmiastowy, co bardziej cieszy :) ja regularnie kupuję sobie naturalnie podkręcone sztuczne rzęsy na tej stronce https://www.muastore.pl/ - bardzo polecam spróbować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”