Urządzanie biura

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
kulska
Forumowiczka
Posty: 57
Rejestracja: 2 mar 2017, o 15:25
Lokalizacja: Ryki

Re: Urządzanie biura

Post autor: kulska » 31 sty 2019, o 20:43

Musisz koniecznie też pomyśleć o dobrej niszczarce, a można ja od firmy Avarus także wypożyczać, poza tym mamy od nich także sejf, liczarkę i szafy metalowe na dokumenty

oska
Młodsza Forumowiczka
Posty: 19
Rejestracja: 27 cze 2018, o 19:11

Re: Urządzanie biura

Post autor: oska » 20 lut 2019, o 17:46

Z doświadczenia wiem, że szafy metalowe to najwygodniejszy sposób na przechowywanie dokumentów i w razie potrzeby można je dowolnie do siebie dopasować, przestawić lub zamocować do ściany. Co do sejfu-owszem, polecam. U nas w firmie jest sejf firmy Hartmann-tresore i szef trzyma w nim te najważniejsze dokumenty oraz komplet zapasowych kluczy i kilka innych rzeczy. Dostęp do sejfu ma tylko on i jego żona. Dzięki temu mają pewność, że to co tak naprawdę najcenniejsze dla firmy nigdy nie zginie. Poza tym z tego co się orientuję, to sejf jest ognioodporny i ciężko byłoby coś z niego ukraść lub się do niego włamać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”