Alkohol na parapetówkę

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
niezapominajka
Świeżynka

Alkohol na parapetówkę

Post autor: niezapominajka » 26 wrz 2018, o 22:56

Ostatnio zostałem zaproszony do mojej koleżanki na parapetówkę do jej nowego mieszkania. Oprócz zwykłego prezentu pomyślałem, że kupię jej jakiś niebanalny alkohol.

dakota
Forumowiczka

Re: Alkohol na parapetówkę

Post autor: dakota » 22 lis 2018, o 08:30

Bardzo fajny pomysl :)

Nati
Młodsza Forumowiczka

Post autor: Nati » 22 sty 2019, o 11:30

A może szampan? Według mnie to idealny alkohol na taką imprezę.

botle
Forumowiczka

Post autor: botle » 3 lut 2019, o 20:33

Wolalabym szczerze dostac dobry serwis kawowy czy zestaw kieliszkow niz sam alkohol. Wiem, bo sama aktualnie jestem po remoncie i nie obrazilabym sie gdyby ktos dorzucil mi do wyposazenia jakas dobra patelnie czy nawet talerze. Siostrze w sumie sama wyslalam linka z serwisem obiadowym z salonów agata bo dopytywala czego mi potrzeba, a w przypadku pozostalych znajomych to licze na ich domyslnosc ;p

agaaga
Świeżynka

Post autor: agaaga » 6 wrz 2019, o 16:38

Dobry alkohol pasuje na każdą impreze. Ja bym wybrała dobrej jakości wino jak Kazbek Peak. Bezpiecznie postawiłabym na półsłodkie bo chyba najwiecej ludzi takie pije. Gruziński Kazbek ma bardzo ładne eleganckie etykiety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”