Dom opieki koło Warszawy

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Dom opieki koło Warszawy

Post autor: marcel92 » 26 wrz 2018, o 10:22

Chciałem się Was zapytać czy macie jakiś sprawdzony dom opieki, który bylibyście w stanie mi polecić? Stoję aktualnie przed bardzo trudnym wyborem i nie wiem co począć. Najlepiej żeby lokalizacja było koło Warszawy.

alicjanew
Świeżynka

Re: dom opieki...

Post autor: alicjanew » 26 wrz 2018, o 21:41

Moja babcia jest od roku w domu opieki w okolicach Warszawy prywatnydomopieki.eu, jest zadowolona i cieszy się życiem na starość. Znalazła tam przyjaciół co aż mnie zdziwiło bo gdy mieszkała sama nie do końca przepadała za nowymi znajomościami.

Dominika3
Forumowiczka

Re: Dom opieki koło Warszawy

Post autor: Dominika3 » 22 cze 2019, o 22:14

Ja akurat mogę polecić osrodek Pod Topolami na ul. Topolowej w Piotrkowie Kujawskim - jest to miejsce bardzo zadbane a personel zapewnia całodobową i profesjonalną opiekę. Moja babcia ktora sie tam znajduje jest bardzo zadowolona. Podoba sie jej tu a nawet zawarla juz nowe znajomosci - no i bardzo czesto organizuja seniorom ciekawe zajecia :)

muminka
Forumowiczka

Re: Dom opieki koło Warszawy

Post autor: muminka » 24 lip 2019, o 17:31

Jest jeszcze inna opcja, mianowicie hospicjum. Rodzina nie zawsze ma możliwości zaopiekowania się seniorem rodu. Mogę szczerze polecić hospicjum domowe w Zielonce. Podopieczny mieszka w swoim domku a w wyznaczonym czasie odwiedza go pielęgniarka która się nim opiekuje. Opieka taka może mieć charakter długoterminowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”