Tania odzież damska

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Tania odzież damska

Post autor: marcel92 » 25 wrz 2018, o 15:01

Czy moglibyście polecić mi jakiś dobry sklep specjalizujący się w sprzedaży wysokiej jakości odzieży?

mamma999
Forumowiczka

Re: Tania odzież damska

Post autor: mamma999 » 28 wrz 2018, o 21:12

Jeśli szukasz odzieży w wysokiej jakości dla kobiet, to polecam extralargeshop. Są w nim obecne znane marki, a ubrania wykonywane są z bardzo jakości materiałów. Przykładem na to są np. sukienki wieczorowe. Modne wzory, duży wybór i atrakcyjne ceny to według mnie strzał w 10.

modnaona
Młodsza Forumowiczka

Re: Tania odzież damska

Post autor: modnaona » 8 paź 2018, o 10:20

Myślę, że warto postawić na produkty droższe, prestiżowe, bo ich wykonanie pozwala na długie użytkowanie :) Od lat kupuję online, więc zaoszczędzam sporo pieniędzy, a naprawdę przychodzą do mnie super ciuszki. Zaraziłam też trochę mojego męża, który był sceptycznie nastawiony do zakupów przez neta :P Było tak dopóki nie przyszedł jego wymarzony Diesel, t-shirt jest miękki w dotyku, dobrze dopasowany i przede wszystkim odpowiada TŻ, który nie jest łatwym klientem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”