Konsultacja u dietetyka przez internet.

Rozmowy o wszystkim, co tylko przyjdzie Ci do głowy, dział na luzie w którym możesz pozwolić sobie na trochę więcej niż w innych działach. Tutaj możesz się zarówno wyżalić, ponarzekać jak i poobgadywać.. Jeżeli masz wewnętrzną potrzebę, możesz używać tutaj nawet ostrego języka -oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku ;)
marcel92
Forumowiczka

Konsultacja u dietetyka przez internet.

Post autor: marcel92 » 24 wrz 2018, o 21:07

Bardzo ciekawym sposobem na rozmowę z dietetykiem jest stroną konsultexpert.pl. Możemy na niej całkowicie anonimowo porozmawiać o różnego rodzaju problemach. Strona pomaga dobrać specjalistę lub możemy zrobić to sami. Cny są te z atrakcyjna krótkie terminy zachęcająco skorzystania.

zofialipska
Forumowiczka

Re: Konsultacja u dietetyka przez internet.

Post autor: zofialipska » 7 mar 2019, o 16:02

Ja w ten sam sposób korzystam z konsultacji u swojego dietetyka na stronie Przyjazny Dietetyk. Oszczędność czasu i duża wygoda, zwłaszcza że mieszkam w małym miasteczku w którym nie ma dietetyka, a do miasta musiałabym dojechać 30 km

dakota
Forumowiczka

Post autor: dakota » 29 kwie 2019, o 19:19

najlepiej to wspolpracowac z dietetykiem. Ja odkad mam dobrze dobrany plan zywieniowy przez specjaliste z dietetyka z Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy to systematycznie trace na wadze :) Dieta wcale nie jest ciezka, a ja widzac efekty jeszcze bardziej sie motywuje

zlotaklamka
Forumowiczka

Post autor: zlotaklamka » 16 lip 2019, o 20:33

ja korzystalam z uslug pani Elzbiety Horby, bardzo fajna kobieta, swietna specjalistka w swojej dziedzinie, wiedza ogromna, podejscie mega, baardzo profesjonalnie, jak dla mnie same plusy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne rozmowy”